TRANSCEND SSD 110S 128GB, M.2 2280, PCIe Gen3x4, 3D TLC, DRAM-less | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Transcend

TRANSCEND SSD 110S 128GB, M.2 2280, PCIe Gen3x4, 3D TLC, bez DRAM

Formát:M.2; Kapacita pevného disku (v GB):128; Rozhranie:PCIe; Typ disku:SSD
24,23 €s DPH
20,19 €bez DPH
U dodávateľa > 5 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:24

EAN: 760557841722

PCIe SSD 110S

SSD disk PCIe 110S od spoločnosti Transcend využíva rozhranie PCI Express Gen3 x4 podporované najnovším štandardom NVMe, aby uvoľnil výkon novej generácie. PCIe SSD 110S je určený pre špičkové aplikácie, ako je napríklad digitálna audio/video produkcia, hranie hier a podnikové použitie, ktoré vyžadujú neustále spracovanie veľkého pracovného zaťaženia bez akéhokoľvek oneskorenia alebo spomalenia systému. SSD disk PCIe 110S je vybavený pamäťou 3D NAND flash a poskytuje nielen vysoké prenosové rýchlosti, ale aj bezkonkurenčnú spoľahlivosť.

Presvedčivý výkon pre špičkové aplikácie

SSD disk PCIe 110S od spoločnosti Transcend je kompatibilný s technológiou NVMe 1.3 a využíva rozhranie PCIe Gen3 x4, čo znamená, že na prenos a prijímanie dát sa používajú štyri linky súčasne, čo prináša presvedčivý výkon až 1800 MB/s pri čítaní a 1500 MB/s pri zápise.

Pochopenie rozhrania PCIe

PCIe (alebo PCI Express) je oveľa rýchlejšie rozhranie ako SATA (alebo Serial ATA) na pripojenie hostiteľského počítača k polovodičovým úložným zariadeniam prostredníctvom jednej alebo viacerých línií pozostávajúcich z jedného vysielacieho a jedného prijímacieho sériového rozhrania v každej línii, čo znamená, že dokáže lepšie splniť nové požiadavky na výkon.

Pochopenie štandardu NVMe

NVMe (alebo NVM Express) je štandard rozhrania hostiteľského radiča navrhnutý na riešenie potrieb podnikových a klientskych aplikácií, ktoré využívajú polovodičové úložisko na báze PCI Express. NVMe vyžaduje lepšie vektory výkonu ako AHCI (Advanced Host Controller Interface) vrátane škálovateľnej šírky pásma, zvýšených IOPS a nízkej latencie.

3D expanzia na prekonanie limitov

Na rozdiel od existujúcich planárnych čipov NAND je pamäť 3D NAND flash typom pamäte flash, v ktorej sú pamäťové bunky uložené vertikálne vo viacerých vrstvách. technológia 3D NAND bola vyvinutá s cieľom prekonať obmedzenia hustoty 2D planárnej pamäte NAND, a preto môže poskytnúť vyššiu úroveň výkonu a odolnosti.

Lepšia výdrž, vyššia spoľahlivosť

SSD disk PCIe 110S od spoločnosti Transcend je navrhnutý s kódovaním LDPC (Low-Density Parity Check), výkonným algoritmom ECC, ktorý zabezpečuje bezpečnosť údajov. SSD PCIe 110S je vyrobený s vysokokvalitnými čipmi TLC NAND flash a navrhnutým mechanizmom dynamického tepelného škrtenia, ktorý zaručuje vynikajúcu odolnosť a stabilitu pre špičkové aplikácie.

Softvér Transcend SSD Scope

Aby váš SSD disk Transcend pracoval rýchlo a bez chýb, je k dispozícii softvérová aplikácia SSD Scope od spoločnosti Transcend na bezplatné stiahnutie. Monitorujte stav svojho SSD pomocou aplikácie S.M.A.R.T. technológiu, zapnúť príkaz TRIM pre optimálnu rýchlosť zápisu, udržiavať firmvér SSD disku aktuálny a migrovať dáta z pôvodného disku na nový SSD disk len niekoľkými kliknutiami.

Zaručená kvalita

Aby sa zabezpečila najvyššia úroveň kvality, SSD disky Transcend prechádzajú prísnym testovaním vo všetkých fázach výroby vrátane testov vibrácií, teploty a vlhkosti, rýchlosti a funkčnosti.

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

VZHĽAD
Rozmery (Max.) 80 mm x 22 mm x 3.58 mm (3.15" x 0.87" x 0.14")
Hmotnosť (max.) 8 g
INTERFACE
Rozhranie zbernice NVMe PCIe Gen3 x4
SKLADOVANIE
Typ blesku 3D NAND flash
Kapacita 128 GB
PREVÁDZKOVÉ PROSTREDIE
Prevádzková teplota 0°C (32°F) ~ 70°C (158°F)
Prevádzkové napätie 3.3V±5%
VÝKON
Sekvenčné čítanie/zápis (CrystalDiskMark) 1 500/400 MB/s
náhodné čítanie/zápis 4K (IOmeter) 90 000/90 000 IOPS
Zapísané terabajty (TBW) 50 TBW
Stredný čas medzi poruchami (MTBF) 1 000 000 hodín
Zápisy na disk za deň (DWPD) 0.2 (5 rokov)
Poznámka * Rýchlosť sa môže líšiť v závislosti od hardvéru hostiteľa, softvéru, používania a kapacity úložiska.
* Pracovná záťaž použitá na hodnotenie DWPD sa môže líšiť od vašej skutočnej pracovnej záťaže, ktorá sa môže líšiť v dôsledku hardvéru, softvéru, používania a kapacity úložiska hostiteľa.
* Niektoré základné dosky poskytujú iba pripojenia PCIe x2 pre M.2, čo vytvára úzke hrdlo aj pre najrýchlejšie disky.
ZÁRUKY
Certifikát CE / FCC / BSMI
Záruka Päťročná obmedzená záruka
Záruka sa neuplatňuje, ak indikátor opotrebenia SSD Scope zobrazuje 0 % v rámci záručného krytia.
SYSTÉMOVÉ POŽIADAVKY
Operačný systém Microsoft Windows 7 (vyžaduje sa ďalší ovládač)
Microsoft Windows 8 (vyžaduje sa ďalší ovládač)
Microsoft Windows 10
Linux Kernel 2.6.31 alebo neskôr
Poznámka Uistite sa, že váš počítač má M.2 slot.


.

ParameterHodnota
VýrobcaTranscend
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.