UBNT UF-OLT-4 - U Fiber, 4x GPON, 1x SFP+ | Fuego.sk

Už žiadny nevhodný darček na Vianoce. S nami máte až 30 dní na vrátenie tovaru v prípade že sa netrafíte do veľkosti či štýlu. Veselé Vianoce s Fuego.sk

Ubiquiti

Je nám ľúto, ale predaj už skončil

UBNT UF-OLT-4 - U Fiber, 4x GPON, 1x SFP+

Prevedenie:Desktop; Maximálny počet portov:4; Management:Web
Pozrieť podobné produkty

EAN: 817882023726

UFiber OLT 4 ponúka 4 porty GPON a podporuje až 128 klientov na port, čo predstavuje celkovo až 512 súbežných klientov s fyzickými linkami do 20 km.

Z hľadiska konektorov má UF-OLT-4 nielen 4 porty GPON, ale aj 1 port SFP+ s rýchlosťou 1/10G, jeden ethernetový port len na správu a jeden konzolový port.

Manažment

Správa jednotiek OLT nebola nikdy jednoduchšia! Samotné zariadenie má webové rozhranie, v ktorom môžete zistiť, ktoré jednotky sú aktuálne pripojené, hromadne aktualizovať firmvér atď. Najväčšou výhodou je však centrálna správa pomocou softvéru UNMS (Ubiquiti Network Management System).

UNMS je komplexné riešenie správy nielen pre OLT a ich klientov, ale aj pre všetky jednotky z portfólia Ubiquiti Networks, ako sú airMAX, UniFi, EdgeRouter, EdgePoint, EdgeMax a ďalšie... Viac informácií o podpore nájdete na webovej lokalite unms.com. Ovládač je možné stiahnuť a nainštalovať v systéme Linux. Cloudové riešenie zatiaľ nie je podporované, ale je možné si prenajať hostované riešenie.

Obsah balenia

  • Zariadenia
  • Modul GPON SFP (UF-GP-B+)
  • Napájací kábel
.
ParameterHodnota
VýrobcaUbiquiti
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.