Jacobs Krönung mletá káva 250g | Fuego.sk

Už žiadny nevhodný darček na Vianoce. S nami máte až 30 dní na vrátenie tovaru v prípade že sa netrafíte do veľkosti či štýlu. Veselé Vianoce s Fuego.sk

-11%

Jacobs Krönung mletá káva 250g

Zmes arabiky a robusty.
Akcia
5 € s DPH
6 €
4 € bez DPH
U dodávateľa > 5 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:5

EAN: 8711000521236


Skutočne kráľovská káva na priateľské posedenia a rodinné stretnutia. V každej šálke si vďaka chladeniu a pomalému spôsobu praženia exkluzívnej zmesi kávových zŕn tej najvyššej kvality vychutnáte jedinečnú chuť a plnú arómu. Pohostite tých, ktorých máte radi, tým, čo milujete.


 História kávy Jacobs.Od roku 1907 Jаcobs vyrába kávu najvyššej kvality – od bôbu až k šálke.Začiatky.V roku 1895 si 26-ročný farmársky syn menom Johann Jacobs otvoril v nemeckých Brémach obchod s lahôdkami, okrem iného s kávou, čajom a čokoládou. Netreba zdôrazňovať, že bol úspešný. O pár rokov neskôr bol Johann Jacobs priemyselným podnikateľom a prvým z maloobchodných predajcov kávy, ktorý si vo svojich budovách pražil vlastné kávové zrná. Jedine tak mohol svojim zákazníkom zaručiť stálu kvalitu kávy, ktorá bola pripravená na okamžité použitie. 


ýraz Krönung doslova znamená korunovácia, a toto spojenie s predstavou kráľovskej exkluzivity a luxusu zdôrazňuje význam tejto kávy značky Jacobs tej najvyššej kvality.

Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.