UBNT AmpliFi Gaming Domácí Wi-Fi Systém (Router + 2x Mesh Point) | Fuego.sk

Už žiadny nevhodný darček na Vianoce. S nami máte až 30 dní na vrátenie tovaru v prípade že sa netrafíte do veľkosti či štýlu. Veselé Vianoce s Fuego.sk

Ubiquiti

Je nám ľúto, ale predaj už skončil

UBNT AmpliFi Gaming Home Wi-Fi System (router + 2x Mesh Point)

Typ Wi-Fi aktívneho prvku:Wi-Fi routery; Komunikačné pásmo:5 GHz; Podporované štandardy:802.11b/g/n, 802.11a, 802.11ac; Podporované režimy:AP
Pozrieť podobné produkty

EAN: 817882028493

Herný domáci systém Wi-Fi AmpliFi


aFi-G je kompletný domáci systém WiFi založený na modeli AFi-HD. Herná edícia je tiež vybavená technológiou GeForce NOW QoS, ktorá optimalizuje sieťovú prevádzku pre maximálny herný výkon.

bezdrôtový smerovač so 4 portami LAN (1Gbit) a 1 portom WAN (1Gbit) podporuje štandard 802.11a/b/g/n/ac s modulačnou rýchlosťou 450+1300 Mb/s a prenosovým výkonom 26 dB. Všetko potom dopĺňajú dva MeshPointy s rovnakými parametrami bezdrôtovej siete. S MeshPoints môžete maximalizovať pokrytie svojho bytu alebo rodinného domu.

všetko nastavenie sa vykonáva v intuitívnej aplikácii AmpliFi, ktorá je k dispozícii pre systémy Android a iOS. Okrem toho majú produkty AmpliFi nepretržitú zákaznícku podporu prostredníctvom aplikácie alebo portálu pomoci.zosilniť.com.

obsah balenia
AmpliFi Router
(2) AmpliFi MeshPoint
Napájací adaptér
UTP kábel

Užitočné odkazy:

.
ParameterHodnota
VýrobcaUbiquiti
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.