Logitech Keyboard G213 Prodigy US | Fuego.sk

Už žiadny nevhodný darček na Vianoce. S nami máte až 30 dní na vrátenie tovaru v prípade že sa netrafíte do veľkosti či štýlu. Veselé Vianoce s Fuego.sk

Logitech
-3%

Je nám ľúto, ale predaj už skončil

Logitech Keyboard G213 Prodigy US

Typ klávesnice:Membránová; Rozhranie klávesnice:Drôtová USB; Lokalizácia klávesnice:EN; Výbava klávesnice:Podsvietené tlačidlá
Pozrieť podobné produkty

EAN: 5099206065970

Hlavné výhody

 • VÝKON NAVRHNUTÝ PRE HRY
  Herná klávesnica G213 je vybavená klávesmi Logitech Mech-Dome, ktoré sú špeciálne prispôsobené tak, aby poskytovali vynikajúcu odozvu na dotyk a výkonnostný profil porovnateľný s mechanickou klávesnicou. Kľúče Mech-Dome majú štandardnú výšku, aktivačnú dráhu 4 mm, aktivačnú silu 50 g a tichú prevádzku.
 • TECHNOLÓGIA LIGHTSYNC RGB
  Klávesnica G213 je vybavená piatimi individuálnymi zónami podsvietenia, z ktorých každá je prispôsobiteľná z palety približne 16,8 milióna farieb a rôznych úrovní jasu, aby zodpovedala vášmu štýlu, systému alebo prostrediu. Technológia LIGHTSYNC poskytuje podsvietenie RGB novej generácie, ktoré synchronizuje podsvietenie a herné profily s vaším obsahom. Pomocou rozbočovača Logitech G HUB si môžete všetko rýchlo a jednoducho prispôsobiť.
  Viac informácií o LIGHTSYNC
 • DLHODOBÁ ODOLNOSŤ PROTI ROZLIATIU
  Konštrukcia membrány a rámu klávesnice G213 je stvorená pre skutočný život - testovaná odolnosť proti rozliatiu až do 60 ml. Výsledkom je klávesnica, ktorá sa odvážne vyrovnáva s realitou každodenného hrania.
 • INTEGROVANÁ opierka zápästia a naklápacie nožičky
  Nastavte si klávesnicu do ideálnej polohy vďaka možnosti nakloniť nožičky do dvoch rôznych uhlov, zmiernite nepohodlie alebo únavu opretím sa o integrovanú opierku zápästia a hrajte pohodlne kolo za kolom.
 • ŠPECIÁLNE OVLÁDAČE MÉDIÍ
  Klávesnica G213 je vybavená špeciálnymi ovládacími prvkami médií, pomocou ktorých môžete okamžite prehrávať, pozastavovať a stlmiť skladby alebo videá. Stlačením tlačidla upravíte hlasitosť alebo preskočíte na ďalšiu skladbu.
 • PRispôsobenie pomocou LOGITECH G HUB
  G HUB umožňuje prispôsobiť klávesnicu G213 pre ešte väčšiu praktickosť a použiteľnosť. Nastavte podsvietenie RGB, ušetrite čas priradením rôznych funkcií určitým klávesom a oveľa viac.

TECHNICKÉ PARAMETRE

Typ pripojenia USB 2.0
Protokol USB USB 2.0
Rýchlosť USB vysoká rýchlosť
Výška 218 mm
Šírka 452 mm
Hĺbka 33 mm
Hmotnosť 1000 g
Indikátory (LED) áno
Podsvietenie RGB (5-zónové)
Dĺžka kábla (napájanie/nabíjanie) 1,8 m
Systémové požiadavky Windows 7 alebo novší
Port USB
(voliteľné) Pripojenie k internetu pre Logitech G HUB1Pokročilé nastavenia vyžadujú Logitech G HUB, ktorý je k dispozícii na prevzatie na webovej lokalite Logitech.com/downloads
Obsah balenia Klávesnica
Používateľská dokumentácia
Odolnosť proti rozliatiu Testované so 60 ml rozliatej kvapaliny

.

ParameterHodnota
VýrobcaLogitech
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.