SanDisk Flash Disk 32GB Ultra Luxe, USB 3.1 | Fuego.sk

Vyhrajte 50 € na váš ďalší nákup. Ohodnoťte nás na Heureka.sk a ste v žrebovaní o kredit v hodnote 50 € na Fuego.sk. Súťaž trvá do 30.11.2023.

SanDisk
-3%

Je nám ľúto, ale predaj už skončil

SanDisk Flash Disk 32 GB Ultra Luxe, USB 3.1

Kapacita (v GB):32; Verzia USB:3.1
Pozrieť podobné produkty

EAN: 619659172510

Kompaktný flash disk vhodný na každodenné použitie. Veľmi rýchlo prenáša súbory, ukladá dokumenty, prezentácie, hudbu a videá.

  • Kapacita 16 GB
  • Konektor USB 3.1 Gen 1 Type-A
  • Rýchlosť zápisu 150 MB/s
  • Kompaktná veľkosť
  • Odolné spracovanie so slučkou


Pre zariadenia s rozhraním USB 3.1
Flash disk bol vytvorený pre zariadenia generácie USB 3.1 port Gen 1 Type-A. Obojstranný konektor má symetrický dizajn, takže nemusíte rozmýšľať, či je disk otočený správnou stranou. To umožňuje rýchle a jednoduché pripojenie. Vďaka technológii Plug and Play môžete zariadenie zapojiť a hneď začať pracovať.


Kompaktný dizajn
Malé rozmery zaisťujú vynikajúcu prenosnosť. V taške ani vo vrecku nezaberá žiadne miesto. Vysoko odolné hliníkové telo chráni konektor, ktorý je tak bezpečne chránený pred poškodením. Praktické pútko na pripevnenie na kľúče alebo batoh.


Kľúčové vlastnosti
Vysokorýchlostný flash disk SanDisk Ultra Luxe ponúka vysoký výkon a praktické funkcie na každodenné používanie. Je vybavený inovatívnym konektorom USB-3.1 Gen 1 Type-A a prenáša dáta rýchlosťou 150 MB/s.

.

ParameterHodnota
VýrobcaSanDisk
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.