SanDisk Flash Disk 64GB Ultra Luxe, USB 3.1 | Fuego.sk

Už žiadny nevhodný darček na Vianoce. S nami máte až 30 dní na vrátenie tovaru v prípade že sa netrafíte do veľkosti či štýlu. Veselé Vianoce s Fuego.sk

SanDisk

SanDisk Flash Disk 64GB Ultra Luxe, USB 3.1

Kapacita (v GB):64; Verzia USB:3.1
12 €s DPH
10 €bez DPH
U dodávateľa 4 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:11

EAN: 619659172831

Kompaktný flash disk vhodný na každodenné použitie. Veľmi rýchlo prenáša súbory, ukladá dokumenty, prezentácie, hudbu a videá.

  • Kapacita 64 GB
  • Konektor USB 3.1 Gen 1 Type-A
  • Rýchlosť zápisu 150 MB/s
  • Kompaktná veľkosť
  • Odolné spracovanie so slučkou


Pre zariadenia s rozhraním USB 3.1
Flash disk bol vytvorený pre zariadenia generácie USB 3.1 port Gen 1 Type-A. Obojstranný konektor má symetrický dizajn, takže nemusíte rozmýšľať, či je disk otočený správnou stranou. To umožňuje rýchle a jednoduché pripojenie. Vďaka technológii Plug and Play môžete zariadenie zapojiť a hneď začať pracovať.


Kompaktný dizajn
Malé rozmery zaisťujú vynikajúcu prenosnosť. V taške ani vo vrecku nezaberá žiadne miesto. Vysoko odolné hliníkové telo chráni konektor, ktorý je tak bezpečne chránený pred poškodením. Praktické pútko na pripevnenie na kľúče alebo batoh.


Kľúčové vlastnosti
Vysokorýchlostný flash disk SanDisk Ultra Luxe ponúka vysoký výkon a praktické funkcie na každodenné používanie. Je vybavený inovatívnym konektorom USB-3.1 Gen 1 Type-A a prenáša dáta rýchlosťou 150 MB/s.

.

ParameterHodnota
VýrobcaSanDisk
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.