Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Kingston

Je nám ľúto, ale predaj už skončil

Kingston SSD 512GB KC600 SATA3 2.5" (R:550, W:520 MB/s)

Formát:2.5"; Kapacita pevného disku (v GB):512; Rozhranie:interní Serial ATA III; Rýchlosť otáčok (v RPM):SSD; Typ disku:SSD; Veľkosť buffra (v MB):Nešpecifikované
Pozrieť podobné produkty

EAN: 740617300253

KC600 SSD

Pozoruhodný výkon pri plnej kapacite

Kingston KC600 je plnokapacitný SSD disk navrhnutý pre pozoruhodný výkon a optimalizovaný tak, aby zabezpečil rýchlu odozvu funkčného systému s neuveriteľným časom spúšťania, nahrávania a prenosu. Dodáva sa vo veľkosti 2,5" s rozhraním SATA Rev. 3.0 so spätnou kompatibilitou. KC600 využíva najnovšiu technológiu 3D TLC NAND a zároveň podporuje plne zabezpečený balík, ktorý zahŕňa 256-bitové hardvérové šifrovanie AES, TCG Opal a eDrive. Má rýchlosť čítania/zápisu až 550/520 MB/s* na efektívne ukladanie vašich dát až do veľkosti 2 TB.** K dispozícii je súprava, ktorá poskytuje všetko potrebné na bezproblémovú a jednoduchú inštaláciu a aktualizáciu stolného alebo prenosného počítača.

- Pozoruhodný výkon
- Využíva najnovšiu technológiu 3D TLC NAND
- Podporuje plne zabezpečenú sadu (TCG Opal, AES 256-bit, eDrive)
- K dispozícii je celý rad kapacít

* Na základe "netradičného výkonu" s použitím základnej dosky SATA Rev. 3.0. Rýchlosť sa môže líšiť v závislosti od hardvéru, softvéru a používania. IOMETER Náhodné čítanie/zápis 4K je založené na 8 GB úsekoch.
** Časť uvedenej kapacity pamäťového zariadenia flash sa používa na formátovanie a iné funkcie, a preto nie je k dispozícii na ukladanie. Z tohto dôvodu je skutočná kapacita dostupná na ukladanie údajov nižšia ako kapacita uvedená na produktoch. Ďalšie informácie nájdete v príručke o pamäti flash spoločnosti Kingston na adrese kingston.com/flashguide..

ParameterHodnota
VýrobcaKingston
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my Vám pomôžeme či už s produktom alebo objednávkou