SEAGATE Basic Portable 2TB Ext. 2.5" USB 3.0 Black | Fuego.sk

Už žiadny nevhodný darček na Vianoce. S nami máte až 30 dní na vrátenie tovaru v prípade že sa netrafíte do veľkosti či štýlu. Veselé Vianoce s Fuego.sk

Seagate
-3%

SEAGATE Basic Portable 2TB Ext. 2.5" USB 3.0 Čierna

Formát:2.5"; Kapacita pevného disku (v GB):2 000; Rozhranie:externí USB 3.0; Rýchlosť otáčok (v RPM):5 400; Typ disku:HDD externý; Veľkosť buffra (v MB):Nešpecifikované
Akcia
87 € s DPH
90 €
73 € bez DPH
U dodávateľa > 5 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:87

EAN: 3660619408184

Seagate Basic Drive with Laptop

Poskytnite svojmu počítaču ďalšie miesto na prenosnom pevnom disku

Či už chcete uvoľniť miesto na pevnom disku počítača so systémom Windows, alebo jednoducho zálohovať súbory, aby ste mali druhú kópiu, aplikácia Seagate Basic to umožňuje neuveriteľne jednoducho - stačí ju len pretiahnuť a pustiť! S kapacitou až 5 TB je tu dostatok miesta pre vašu rastúcu zbierku súborov.

Seagate Basic Drive

Vezmite si záložný pevný disk kamkoľvek

Ľahký, kompaktný a úplne prenosný disk Seagate Basic je navrhnutý tak, aby ste si mohli vziať množstvo súborov kamkoľvek. Stačí zasunúť USB 3.0 externý pevný disk do tašky, vyrazte von a pripojte ho k počítaču pomocou dodaného kábla.

Seagate Basic Drive with Rescue

Žiadny softvér. Žiadny rozruch.

Pokiaľ ide o zálohovanie pre systém Windows, Seagate Basic ide priamo k veci. Nemusíte sa starať o inštaláciu softvéru ani ničoho iného - je pripravený na prevádzku po vybalení z krabice. Ak chcete používať počítače Mac, jednoducho ich preformátujte.

Vitajte v jednoduchom úložisku na cestách pre váš digitálny svet.

.
ParameterHodnota
VýrobcaSeagate
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.