KÁVA GOPPION JBM ZRNO 250G | Fuego.sk

Už žiadny nevhodný darček na Vianoce. S nami máte až 30 dní na vrátenie tovaru v prípade že sa netrafíte do veľkosti či štýlu. Veselé Vianoce s Fuego.sk

-29%

KÁVA GOPPION JBM ZRNO 250G

100 % Arabica
Akcia
7 € s DPH
10 €
6 € bez DPH
U dodávateľa > 5 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:6

EAN: 8009360209049

100% výberová zmes zŕn Arabica zo Strednej, Južnej Ameriky a oblasti Jamaica Blue Mountain. Obsahuje tiež výnimočné kávové zrnká Huehuetenango zo zelených vrchov Guatemaly. Jemná a sladká chuť s tónmi vanilky, kakaa, mandlí, tabaku, s miernou kyslosťou na pozadí. 


100% výberová Arabica zo Strednej, Južnej Ameriky a oblasti Jamaica Blue Mountain. Jemná chuť kakaa a kvetov, typických pre kávu z oblasti Jamaica Blue Mountain. Tiež obsahuje výnimočné kávové zrnká Huehuetenango zo zelených vrchov Guatemaly. Má intenzívnu arómu a neskôr sa objaví chuť horkej čokolády s ovocím. Crema je orieškovohnedá.


Skratka CSC® - Caffè Speciali Certificati (certifikovaná špeciálna káva) - je osvedčenie pre výrobky vydané konzorciom pre záruku a ochranu kvality v celom dodávateľskom reťazci kávy, od poľnohospodárov až po spotrebiteľov. Táto skratka je na očíslovanej holografickej nálepke, ktorá identifikuje výrobok a spája ho so zodpovedajúcim nákupom surovín.

Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.