Tenda MW5c (2-pack) - Wireless AC MESH systém 802.11a/b/g/n/ac | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Tenda
Darček k objednávke

Je nám ľúto, ale predaj už skončil

Tenda MW5c (2-pack) - Bezdrôtový systém AC MESH 802.11a/b/g/n/ac

Typ Wi-Fi aktívneho prvku:Wi-Fi routery; Komunikačné pásmo:2,4 GHz, 5 GHz; Podporované štandardy:802.11b/g/n
Pozrieť podobné produkty

EAN: 6932849428797

Popis vlastností produktu

Dvojpásmový bezdrôtový systém WiFi Mesh na pokrytie celého domu. Všetky časti systému (uzly, satelity, moduly) navzájom komunikujú a vytvárajú dodatočné pokrytie bezdrôtovej siete vo vašej domácnosti. Všetky satelity komunikujú súčasne v pásmach 2,4 GHz (300 Mb/s) a 5 GHz (867 Mb/s), takže celková rýchlosť WiFi dosahuje až 1200 Mb/s. Vďaka kruhovej komunikácii zabezpečujem oveľa vyššie pokrytie a stabilnú rýchlosť ako napr. pre riešenia smerovačov WiFi s predlžovačmi. Sieť WiFi sa navyše tvári len ako jedna sieť (jedno SSID), nemusíte už prepínať medzi viacerými sieťami. Jednotlivé satelity automaticky a úplne bez poruchy alebo vášho upozornenia pripájajú vaše koncové zariadenie podľa toho, kde sa nachádzate. napr. pri telefonovaní cez internet sa môžete voľne pohybovať medzi poschodiami domu, po záhrade a jednotlivé satelity spájajú váš mobilný telefón tak rýchlo, že nedôjde k žiadnemu výpadku alebo prerušeniu. Okrem toho je možné zakúpiť ďalšie satelity na zvýšenie pokrytia siete. Maximálny počet satelitov je 6.

Kľúčové vlastnosti

Systém WiFi na úplné a stabilné pokrytie celého domu. V základnom balíku sú 2 satelity a je možné pridať ďalšie satelity na zvýšenie pokrytia systému, celkovo v sieti max. 6 satelitov. Všetky satelity v tomto systéme sú prepojené do jednej siete. Pre vyššiu rýchlosť a stabilitu poskytujú všetky satelity bezdrôtovú dvojpásmovú komunikáciu na frekvenciách 2,4 a 5 GHz, takže nie je problém pripojiť všetky zariadenia WiFi (tablety, mobilné telefóny, TV atď.). Každý satelit obsahuje dve interné antény (každá 3 dBi) a tiež gigabitové porty LAN na káblové pripojenie ďalších zariadení (server NAS, tlačiareň, počítač). Úplne neprerušovaný signál jednej siete WiFi s obrovským pokrytím až 200 m2, pokrytie možno zvýšiť vyšším počtom satelitov. Všetky satelity medzi sebou komunikujú automaticky, stačí pripojiť hlavný satelit káblom k internetu, ostatné satelity sa len pripájajú k napájaniu. Indikácia sily signálu z iných satelitov vám presne ukáže, ktoré miesto je najlepšie pre ďalší satelit.

Maximálne pokrytie

Tenda MW5c je nový Mesh systém pre kvalitné pokrytie WiFi. Má rýchlosť WiFi AC 1200 Mb/s a je určený na pokrytie až 200 m2 domov/bytov. S podporou roamingových protokolov podľa IEEE 802.11v a IEEE 802.zariadenie 11r MW5c podporuje automatickú optimalizáciu siete a automatický výber smerovania, čo vám umožní využívať stabilnejšiu a flexibilnejšiu bezdrôtovú sieť.

Podpora 2,4 GHz a 5 GHz súčasne

Používanie oboch pásiem má niekoľko výhod. Ideálny spôsob rozdelenia: - 2,4 GHz: prehliadanie webu, sťahovanie súborov, e-maily atď. - 5GHz: Online hry, streamovanie HD videa, najmä aplikácie, pri ktorých je dôležitá latencia. Pásmo 2,4 GHz býva veľmi vyťažené aj na väčších sídliskách alebo v panelových domoch, čo znižuje výkon na nižšiu úroveň, takže routery WiFi z okolia sa navzájom rušia. Pri použití 5GHz sa táto obava úplne eliminuje. Pokrytie signálom zabezpečujú celkovo štyri antény 3 dBi (každá družica 2x 3 dBi).

Aj trojposchodový dom môže mať dobré a spoľahlivé pokrytie WiFi

Vďaka technológiám Mesh a Beamforming všetky satelity v sieti navzájom komunikujú a poskytujú veľké a kvalitné pokrytie. Stačí umiestniť prvky na podlahy. Ak pokrytie nie je dostatočné, je možné sa pripojiť k MW5c max. ďalšie štyri satelity. Celkovo je možné prevádzkovať 6 satelitov jednej siete Mesh.

Bezproblémové prehrávanie a súčasné streamovanie videí v rozlíšení 4K HD

Vďaka technológii MU-MIMO podporuje zariadenie MW5c súčasnú komunikáciu viacerých zariadení v bezdrôtovej sieti. Funkcia Smart QoS inteligentne prideľuje šírku pásma na zabezpečenie plynulého streamovania videa v rozlíšení až 4K, online hier, sťahovania a nepretržitého videorozhovoru súčasne.

Nepretržitý videohovor pri pohybe v domácnosti

Vďaka technológii Mesh bude vaša bezdrôtová sieť WiFi obsahovať len jedno meno a jedno heslo. Nie viac ako v prípade napr. extendery a iné prístupové body v sieti. MW5s automaticky odovzdá klientske zariadenie (telefón, tablet atď.) z jedného satelitu na druhý bez prerušenia prevádzky. Klientske zariadenie je tak vždy pripojené k silnejšiemu satelitu bez akéhokoľvek zlyhania.

Jednoduché a rýchle nastavenie

Dva satelity, ktoré sú súčasťou balenia, sú už z výroby spárované. Stačí pripojiť hlavný satelit k internetu pomocou kábla a umiestniť ďalšie satelity po celom dome. Nastavenie siete podľa vašich predstáv je otázkou niekoľkých sekúnd. Aplikácia "Tenda WiFi" pre inteligentné mobilné telefóny/tablety umožňuje ovládať a nastavovať zariadenie MW5c. Aplikácia je v českom jazyku. Môžete napríklad. povolenie WiFi pre návštevy, blokovanie niektorých používateľov, nastavenie WiFi a podpora rodičovskej kontroly. Tiež nastavenia výkonu, monitorovanie odosielania/prenosu a ďalšie nastavenia.

Zabezpečenie

MW5c podporuje širokú škálu možností zabezpečenia. Najnovšie WPA, WPA2, mixedWPA/WPA2 vždy s PSK a šifrovaním TKIP alebo AES. MW5c dokáže nastaviť aj "Sieť pre hostí" pre 2,4 GHz aj 5 GHz WiFi, vrátane toho, ako dlho má povolenie trvať.

Technické špecifikácie

 • Štandardy WiFi.11ac/a/n (5 GHz), IEEE 802.11b/g/n (2,4 GHz)
 • Frekvencia: 2,4 GHz (2400 MHz - 2483 MHz), 5 GHz (5150 MHz - 5250 MHz alebo 5725 MHz - 5825 MHz)
 • Prenosová rýchlosť: 1200 Mb/s (2,4 GHz 300 Mb/s + 5 GHz 900 Mb/s)
 • WiFi roaming.11 v/r
 • Zabezpečenie: MAC ACL, filtrovanie URL, WPA-PSK, WPA2-PSK, zmiešané WPA/WPA2-PSK, manuálny server DNS
 • Brána firewall: zakázanie záplavového útoku UDP/TCP/ICMP
 • Sieťové funkcie: UPnP, presmerovanie portov, zoznam serverov/klientov DHCP, klient VPN (IPsec pass through, PPTP pass through, L2TP pass through)
 • Ďalšie funkcie: rodičovská kontrola, sieť návštevníkov, automatická online aktualizácia firmvéru
 • Nastavenie: pomocou mobilného zariadenia so systémom Android 4.0+ alebo iOS 8+
 • QoS: SMART QoS, 802.11e WMM
 • Primárne satelitné rozhranie: 1x resetovacie tlačidlo, 1x GWAN (10/100/1000 Mbps), 1x GLAN (10/100/1000 Mbps)
 • Sekundárne satelitné rozhranie: 1x tlačidlo Reset, 2x GLAN (10/100/1000 Mb/s)
 • Počet pripojených zariadení: max. 80 zariadení
 • LED diódy: 1x sila signálu
 • Antény v každom satelite: 2x 3 dBi, dvojpásmové, vnútorné
 • Dizajn: vnútorný, stolový
 • Chladenie: pasívne
 • Montáž na stenu: áno
 • Prevádzková teplota: 0° až 40°C
 • Rozmery každého satelitu (v x š x h): 90 x 90 x 90 mm
 • Rozmery škatule (v x š x h): 240 x 140 x 120 mm
 • Hmotnosť: 0,8 kg
 • Obsah balenia: 2x Tenda Mesh5, 1x Stručná inštalačná príručka (CZ, SK, PL, EN), 2x Napájací adaptér 12V, 1A, 1x Gigabitový dátový kábel RJ45
.
ParameterHodnota
VýrobcaTenda
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.