C-TECH klávesnice herní polomechanická Iris (GKB-08), casual gaming, CZ/SK, duhové podsvícení, USB | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

C-Tech
Darček k objednávke

C-TECH klávesnice herní polomechanická Iris (GKB-08), casual gaming, CZ/SK, duhové podsvícení, USB

Typ klávesnice:Membránová; Rozhranie klávesnice:Drôtová USB; Lokalizácia klávesnice:CZ/SK; Výbava klávesnice:Podsvietené tlačidlá, Multimediálne klávesy
17,66 €s DPH
14,72 €bez DPH
U dodávateľa 1 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:17

EAN: 8594125011833

Polomechanická herná klávesnica IRIS s RGB podsvietením je novinkou v ponuke spoločnosti C-tech. Presné stlačenie klávesov s hladkým chodom je kombináciou mechanickej a membránovej klávesnice. Samozrejme, funkcie Anti-ghosting a WinLock, ktoré počas hrania vypínajú kláves Win a aplikáciu APP, sú pre dnešných hráčov nevyhnutnosťou. Ďalšou perličkou pre hráčov je možné nahradenie klávesov WSAD smerovými šípkami.

Zážitok z hry podčiarkuje podsvietenie RGB a 6 dynamických efektov, ktorých jas alebo rýchlosť si môžete nastaviť podľa svojich predstáv. Môžete si napríklad vybrať tzv. "vlna", ktorá predstavuje plynulý prechod farieb RGB, potom pulzujúci mod resp. rovnomerné farebné podsvietenie. Klávesnica IRIS má aj používateľský režim, v ktorom môžete nastaviť variabilnejšie podsvietenie.

Vďaka hliníkovej vrchnej doske je klávesnica mechanicky odolnejšia.

Klávesnica má klasické rozloženie QWERTY so 104 klávesmi, numerickým blokom a CZ/SK akcentmi. K dispozícii je 12 multimediálnych tlačidiel, ktoré uľahčujú ovládanie prehrávania hudby, nastavenie úrovne hlasitosti, spustenie vyhľadávania alebo rýchly prístup k funkciám webového prehliadača.


Špecifikácie :

Polomechanické spínače 104 kláves
Rozloženie : QWERTY CZ/SK s diakritikou
6 farebných režimov s nastaviteľným jasom a rýchlosťou
Herný režim na deaktiváciu klávesy Windows a APP
12 multimediálnych kláves s priamym prístupom
Anti-ghosting : 25 kláves ("Q", "A", "Z" , " W", "S", "X", "E", "D", "C"," B",F "T "Y "U 4"6"0 "BACK "F9"|)]"ENTER"/?"ESC"" Space " , "Tab")
Rozhranie: USB
Rozmery: 438 x 140 x 40 mm
Hmotnosť: 0,7 kg .

ParameterHodnota
VýrobcaC-Tech
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.