SanDisk externí SSD 1TB Extreme PRO Portable (R2000 / W2000MB/s) USB 3.2 | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

SanDisk
Darček k objednávke

SanDisk Externý SSD disk 1TB Extreme PRO Portable (R2000 / W2000MB/s) USB 3.2

Kapacita pevného disku (v GB):1 000; Rozhranie:USB 3.1 Type C; Typ disku:SSD externý
222,47 €s DPH
185,39 €bez DPH
U dodávateľa > 5 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:222

EAN: 619659181284

Prenosný SSD disk SanDisk Extreme PRO V2

Dokončite ako prvý s výkonným SSD

Prenosný SSD disk SanDisk Extreme PRO od značky, ktorej dôverujú profesionálni fotografi na celom svete, poskytuje vysoký výkon SSD v odolnom a spoľahlivom úložnom riešení. Takmer 2x rýchlejší ako naša predchádzajúca generácia!

  • Rýchly a spoľahlivý - Získajte výkonný pevný disk NVMe™ s rýchlosťou čítania/zápisu 2000 MB/s2 v prenosnom disku, ktorý je dostatočne spoľahlivý na to, aby ste s ním mohli vyraziť na akékoľvek dobrodružstvo.
  • Pracujte rýchlejšie a dlhšie - Ušetrite čas pri ukladaní a prenose dát vďaka kovanému hliníkovému šasi, ktoré zároveň slúži ako chladič na dosiahnutie vyšších trvalých rýchlostí.
  • Cestujte bez obáv - Vďaka 5-ročnej obmedzenej záruke3 a kombinácii kovaného hliníkového podvozku a kremíkového plášťa, ktorá ponúka prvotriedny pocit a zvýšenú ochranu, budete mať na cestách pokoj.
  • Dostatočne odolný na to, aby ste si ho mohli vziať so sebou - Vďaka ochrane proti pádu z výšky až dvoch metrov, odolnosti voči vode a prachu IP555 a praktickému pútku s karabínou na upevnenie na opasok alebo batoh je tento disk dostatočne odolný na to, aby ste si ho mohli vziať kamkoľvek.
  • Šifrovanie pre extra bezpečnosť - Pomôžte udržať súkromný obsah v súkromí pomocou priloženej ochrany heslom s 256-bitovým hardvérovým šifrovaním AES.4
  • Úložisko profesionálnej triedy - od spoločnosti SanDisk, značky, ktorej profesionálni fotografi na celom svete dôverujú, aby zvládli najlepšie zábery pri svojich najnáročnejších úlohách.

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

kapacita 1 TB
Rozhranie USB 3.2 Gen 2x2
Konektor USB-C
Kompatibilita USB 3.2 Gen 2x2 (20 Gb/s), USB 3.0, USB 2.0
Rozmery (D x Š x V) 4.34" x 2.26" x 0.4"
výkon sekvenčného čítania 2000 MB/s
výkon sekvenčného zápisu 2000 MB/s
v krabici Prenosný SSD disk Extreme PRO
Kábel USB-C na USB-C
Kábel USB-C na USB-A
Príručka o bezpečnosti a záruke

.

ParameterHodnota
VýrobcaSanDisk
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.