Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

1stCool

1stCOOL AURA EVO ARGB ovládač + diaľkové ovládanie

Typ príslušenstva:Ostatné
19,97 €s DPH
16,64 €bez DPH
U dodávateľa 2 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:19

EAN: 8594192890829

Ovládač AURA EVO ARGB a diaľkové ovládanie

1stCOOL AURA EVO Šesťhranný ovládač a diaľkové ovládanie pre akékoľvek ARGB led príslušenstvo s 3-pinovým konektorom, umožňuje tiež pripojenie a reguláciu otáčok akéhokoľvek ventilátora s 3/4-pinovým konektorom. A potom možnosť pripojenia k základnej doske prostredníctvom 3-pinového konektora ARGB. Možnosť pripojenia ventilátora CPU s ovládaním zo základnej dosky. Ovládač je vybavený magnetickým povrchom na jednoduché pripevnenie na skelet skrine.

  • ARGB LED
  • niekoľko stoviek farebných efektov


Príslušenstvo série AURA EVO:

Spoločnosť 1stCOOL vám v podobe príslušenstva inovatívnej série AURA EVO prináša vysokokvalitné moderné príslušenstvo ARGB LED na vyladenie vášho počítača za mimoriadne zaujímavú cenu.

Ventilátory série AURA EVO sú vybavené tromi konektormi, štandardným 4pinovým na napájanie a ovládanie otáčok ventilátora a dvoma 3pinovými štandardnými konektormi ARGB (IN a OUT), ktoré umožňujú sériové zapojenie viacerých kusov a ich následné pripojenie k základnej doske počítača, ak je vybavená 3pinovým konektorom ARGB, inak môžete použiť jeden z dvoch dodávaných ovládačov. Aj v prípade regulácie otáčok ventilátorov máte možnosť pripojiť ventilátory priamo k základnej doske alebo opäť ovládať ich otáčky pomocou diaľkového ovládania, ktoré je súčasťou nášho regulátora (možnosť úplného zastavenia).

Môžete si tiež vybrať z niekoľkých variantov hotových súprav alebo si zostaviť riešenie podľa vlastných preferencií, všetky komponenty sú navzájom kompatibilné. Pomocou ovládača a diaľkového ovládania môžete ovládať výber a rýchlosť efektov, intenzitu podsvietenia, rýchlosť ventilátora alebo pripojiť celý systém priamo k základnej doske počítača pomocou trojpinového konektora ARGB. Toto riešenie je kompatibilné s ASUS Aura Sync, MSI Mystic Light, GIGABYTE RGB Fusion a ASRock Polychrome Sync.

.

ParameterHodnota
Výrobca1stCool
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my Vám pomôžeme či už s produktom alebo objednávkou