Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

-20%

Color Office Doska s klipom A4 - (PVC, zatváracia, svetlozelená)

Praktická písacia doska s kovovým klipom, ktorá zaujme miesto vo vašej kancelárií alebo medzi školskými potrebami u študentov. Doska je vyrobená značkou Color Office z kvalitných PVC materiálov. Je vo formáte A4 v sviežej svetlozelenej farbe.

Akcia
2,80 € s DPH
3,50 €
2,33 € bez DPH
U dodávateľa 1 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:2

EAN: 8595096755917

Color Office Doska s klipom A4 - (PVC, zatváracia, svetlozelená)

Písacia podložka značky Color Office vám prinesie nielen praktický, ale aj farebný prvok do vášho pracovného prostredia. 

Táto plastová podložka, vhodná pre formát A4, je vyrobená z odolného PVC materiálu, čo zabezpečuje dlhú životnosť a odolnosť voči bežným každodenným opotrebeniam.

Špecifickým prvkom tejto podložky je kovový klip, ktorý poskytuje možnosť zatvorenia a uzamknutia podložky. Týmto spôsobom môžete chrániť obsah podložky pred poškodením a zároveň ju jednoducho prenášať či skladovať bez obáv o stratu dokumentov. 

Svetlozelený odtieň podložky dodáva vášmu pracovnému stolu alebo stolíku živý a energický vzhľad, čím vytvára príjemné a estetické pracovné prostredie. 

Ideálna voľba pre písanie, kreslenie alebo organizáciu dokumentov vo formáte A4.

Značka: Color Office

Rozmer: A4

Farba: Zelená

ParameterHodnota
FormátA4
ZnačkaColor Office
FarbaZelená
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my Vám pomôžeme či už s produktom alebo objednávkou