Nákrčník pre deti BAAGL Panda | Fuego.sk | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke
-20%

Nákrčník pre deti BAAGL Panda

Multifunkčná šatka od renomovanej značky BAAGL s veselým motívom Pandy, ktorá je vhodná veľkostne pre deti. Nákrčník je krásnej sivej farby a vyrobený je z elastického materiálu.

Akcia
1,60 € s DPH
2,00 €
1,33 € bez DPH
U dodávateľa > 5 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:1

EAN: 8595689303648

BAAGL Nákrčník Panda - multifunkčná šatka pre deti, ktorá je nielen praktická, ale aj štýlová. Tento špeciálny nákrčník je navrhnutý s ohľadom na potreby detí a prináša viacúčelové využitie, ktoré je zobrazené na obrázku v galérii a tiež na balení.


Jeho jedinečný motív pandy dodáva šatke sivej farby značky BAAGL osobitý šarm a zaujme každé dieťa. Výrobok je dôkladne preverený a zabezpečuje nejen pohodlnosť, ale aj kvalitu a bezpečnosť pre vaše deti.  


Nákrčník má tubulárny strih a je vyrobený z kvalitného elastického materiálu, ktorý poskytuje pohodlie a prispôsobivosť. Jeho veľkosť je navrhnutá tak, aby sa dokonale prisbôsobila k detským potrebám a zároveň pevne a pohodlne sedela, neodstávala.

Vďaka svojej multifunkčnosti môže byť táto šatka využitá na rôzne spôsoby. Môžete ju nosiť ako nákrčník, čo zabezpečí teplo a pohodlie v chladnejších dňoch. Môže byť taktiež premenená na štýlovú čiapku alebo elegantnú čelenku, ktoré dokážu vylepšiť váš outfit. Navyše, tento nákrčník môžete použiť aj ako praktickú gumičku na vlasy alebo, ako potítko pri športe či cvičení.

Farba: Sivá. Typ materiálu: Polyester.