Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Jarné upratovanie
-25%

Čistiaci prostriedok na podlahy Ajax Floral Fiesta, 1000ml, červený

Čistiaci prostriedok s vôňou vlčieho maku, ktorý zabezpečuje žiarivo čisté povrchy a príjemne svieži domov až na 24 hodín. Bez oplachovania, dokonale čisté plochy vo vašej domácnosti vrátane podláh, kuchyne a kúpeľne. Užite si dokonalú čistotu s bezpečným a účinným čističom Ajax Floral Fiesta. Objem 1L.

Akcia
2,17 € s DPH
2,90 €
1,81 € bez DPH
U dodávateľa > 5 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:2

EAN: 5900273472984

Čistiaci prostriedok na podlahy Ajax Floral Fiesta, 1000ml, červený

Objavte úžasný čistiaci prostriedok Ajax Floral Fiesta s osviežujúcou vôňou vlčieho maku, ktorý vám prináša nielen dokonalú čistotu, ale aj príjemný svieži pocit vo vašom domove až na 24 hodín po upratovaní. S touto jedinečnou formulou môžete očakávať žiarivo čisté povrchy a nádherný lesk bez nutnosti oplachovania. Bezpečný a účinný na všetky povrchy vo vašej domácnosti vrátane podláh, kuchynských a kúpeľných plôch. S Ajax Floral Fiesta si môžete byť istí, že vaša domácnosť bude nielen čistá, ale aj voňavá a útulná. Objednajte ešte dnes a zažite dokonalé upratovanie s úžasnou vôňou!

ParameterHodnota
Objem1 l
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my Vám pomôžeme či už s produktom alebo objednávkou