Mi Home Security Camera 360° 1080P (455132)

(hodnotení: 1)
38,00 € s DPH
31,67 € bez DPH
žiaden produkt
Nedostupné
Spin: 616708
5,0
Hodnotilo používateľov: 1
5 1x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x

Popis produktu

Viete si predstaviť, aké to je mať vždy prehľad o tom, čo sa deje vo vašej domácnosti? A to aj vo chvíľach, keď tam nie ste? Vďaka domácej kamere od značky Xiaomi si tento komfort môžete dopriať. Jej 360° prevedenie umožňuje komplexnú ochranu vášho domova a zaznamená aj ten najmenší pohyb. Kamera sa pohybuje horizontálne aj vertikálne a je možné ju umiestniť v akejkoľvek polohe: pokojne ju zaveste na strop alebo pripevnite na stenu. Rušiť vás nebude ani v noci, pretože je vybavená tichými motormi, ktoré nevydávajú zbytočný hluk. Záznam z kamery môžete sledovať na diaľku prostredníctvom svojho inteligentného telefónu. Rozlíšenie displeja je 1920x1080 px a maximálna veľkosť SD karty 64 GB.


Majte prehľad o svojej domácnosti

Táto unikátna kamera od značky Xiaomi poskytuje kompletnú ochranu vášho domova a ponúka 360° horizontálnu detekciu pohybu. Vďaka duálnym motorom sa jednoducho otáča na všetky strany. Vertikálny uhol pohľadu predstavuje 115°.Zachytí každý pohyb a to aj v noci!

Zariadenie je inteligentné, takže rozpozná akýkoľvek pohyb, a to v každom smere. V prípade, že zaznamená neočakávaný pohyb, pošle vám na mobilný telefón upozornenie aj video. Na kamere je možné nastaviť vlastný rozvrh monitorovania. Kamere nechýba ani režim nočného videnia, ktorý dohliadne na miestnosť počas vášho spánku. Nebude vás rušiť žiadne svetlo či nepríjemný zvuk – kamera sa otáča potichu.Umiestnite ju kamkoľvek budete chcieť

Kamera je vyvinutá tak, aby ste ju mohli nainštalovať kamkoľvek a v akejkoľvek polohe. Jednoducho ju postavte na stôl, pripevnite na strop či na stenu – zariadenie je schopné snímať obraz z každého uhla.


Petruš
28.5.2019

Xiaomi Mi home 360° security predstavuje veľmi slušný základ pre zabezpečenie domácnosti. Za veľmi priaznivú cenu.

  • Kvalitné nočné videnie, ľahké ovládanie cez aplikáciu, moderný dizajn, možnosť upevnenia na strop detekcia pohybu 360 stupňový záber
  • možnosť vloženia SD karty a nahrávania komunikácie cez kameru alebo zhotovovanie fotografií.
  • občasný výpadok signálu a absencia IP ochrany
Zobrazujem 1 - 1 z 1 celkom
  • 1
Mi Home Security Camera 360° 1080P

Mi Home Security Camera 360° 1080P

38,00 € s DPH
Nedostupné