Pláštenka na školskú aktovku reflexná BAAGL | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke
-20%

Pláštenka na školskú aktovku reflexná BAAGL

Pláštenka v neónovej farbe, ktorá ochráni školskú aktovku pred nežiadúcim počasím v podobe dažďa. Pláštenka je vyrobená z kvalitného nepremokavého materiálu a navyše disponuje reflextnými prvkami.

Akcia
4,80 € s DPH
6,00 €
4,00 € bez DPH
U dodávateľa > 5 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:4

EAN: 8595054285456

Značka BAAGL predstavuje svoju štýlovú pláštenku pre školskú aktovku ZIPPY, ktorá je ideálna na ochranu proti nepriaznivému počasiu. Táto špeciálne navrhnutá pláštenka je určená pre aktovky z radu ZIPPY a školské tašky, aby udržala váš majetok v suchu a bezpečí.

Pláštenka je vyrobená z vodeodolného materiálu, ktorý ochráni školské veci pred dažďom a vlhkosťou. Jej žiarivá neónová žltá farba pritiahne pozornosť a zároveň prispieva k bezpečnosti, pretože je dobre viditeľná aj za zhoršených svetelných podmienok.

S reflexnými prvkami je pláštenka ešte funkčnejšia, pretože zvýši viditeľnosť a zabezpečí bezpečnosť na cestách. Vďaka jednoduchému použitiu a skladovaniu ju môžete ľahko uchovať v taške, keď nie je potrebná, a kedykoľvek ju rýchlo nasadiť, keď sa blíži daždivý čas.

Farba: Neón.