Farbičky Color Peps MAPED Trojhranné: 36 farieb | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke
-17%

Farbičky Color Peps MAPED Trojhranné: 36 farieb

Klasické pastelky vo viacerých rôznorodých odtieňoch nájdete v balení od značky Maped. V balení sa nachádza až 36 kusov pasteliek, ktoré využijete v domácnosti, ale aj v školskom prostredí.

Akcia
7,22 € s DPH
8,70 €
6,02 € bez DPH
U dodávateľa > 5 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:7

EAN: 3154148320173

Oživte svoje umelecké projekty týmito úžasnými farebnými trojhrannými pastelkami od renomovanej francúzskej značky MAPED. Táto súprava vám ponúka až 36 farebných pasteliek, ktoré zaručene prinesú nový rozmer do vašej tvorivosti.

Mäkká a odolná tuha týchto pasteliek umožňuje hladké a príjemné kreslenie, čo ich robí ideálnym nástrojom pre umelcov všetkých vekových kategórií. So šírkou tuhy 2,9 mm môžete ľahko pracovať na detailoch a zároveň vytvárať výrazné farebné plochy.

Značka MAPED je známa svojou vysokou kvalitou, praktickosťou a moderným dizajnom, a tieto pastelky nie sú výnimkou. S dôrazom na každý detail sú perfektnou voľbou pre umelecké projekty a tvorbu v škole aj doma.

Ich trojuholníkový tvar prispieva k pohodlnému a stabilnému úchopu, čo umožňuje lepšiu kontrolu nad vašimi tvorivými výtvormi. Bez ohľadu na to, či ste začiatočník alebo skúsený umelec, tieto pastelky vám poskytnú všetko, čo potrebujete pre vytvorenie nádherných a farebných umeleckých diel.


Farba: Mix. Typ hrotu: Okrúhly. Priemer hrotu: 2,9 mm.