Vrecko BAAGL Skate Grey | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke
-20%

Vrecko BAAGL Skate Grey

Čierne praktické vrecúško Skate Grey so sivou potlačou loga BAAGL a zelenými šnúrkami pre pohodlné nosenie na chrbte. Vrecko je vyrobené z kvalitného textilného materiálu.

Akcia
4,96 € s DPH
6,20 €
4,13 € bez DPH
U dodávateľa > 5 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:4

EAN: 8595054288365

Čierne vrecko na obuv alebo na voľnočasové aktivity so sivou potlačou loga výrobcu BAAGL je praktickým a štýlovým doplnkom, ktorý poskytne pohodlný spôsob prenášania a uskladňovania obuvi a oblečenia. 

Teto vrecko je vyrobená z kvalitného polyesteru, ktorý je známy svojou pevnosťou a odolnosťou voči opotrebeniu. Okrem toho sa jednoducho udržuje a čistí, čím je možné ho jednoducho umyť.

Jednou z hlavných výhod sú pevné šnúrky zelenej farby, ktoré slúžia na zaťahovanie, a taktiež umožňujú pohodlné nosenie na chrbte. Bezstarostne si môžete vziať svoju obuv alebo ďalšie veci na výlet, pretože vrecko je dostatočne priestranné.


Jeho veľkosť a kapacita vyhovujú väčšine bežných potrieb. Navyše, jeho kompaktný a ľahký dizajn umožňuje jednoduché prenášanie a skladovanie vrecka, pokiaľ ho nepoužívate.


Farba: Čierna.