Vrecko BAAGL Skate Fresh | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke
-20%

Vrecko BAAGL Skate Fresh

Pestrofarebné vrecko, vhodné na obuv alebo oblečenie, Skate Fresh s logom BAAGL, ktoré sa stane súčasťou školskej výbavy. Vyšité logo za tmy svieti. 

Akcia
8,40 € s DPH
10,50 €
7,00 € bez DPH
U dodávateľa > 5 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:8

EAN: 8595054288327

Vrecúško značky BAAGL Skate Fresh plné štýlu očarí dievčatá svojou jedinečnosťou a nadčasovým dizajnom. Mix farieb s potlačou loga značky, ktoré za tmy svieti vytvára nezameniteľný vzhľad, ktorým sa toto vrecko stane skutočným spoločníkom počas školského roka.

Jeho kvalitná výroba z pevného a odolného materiálu zabezpečuje dlhú životnosť a spoľahlivú ochranu vašich prezuviek, cvičiek, telesnej výchovy, celkovo obuvi a oblečenia. Nemusíte sa tak obávať o poškodenie alebo znečistenie obsahu vrecka.

Vrecko je vybavené štýlovými pevnými šnúrkami v čiernej farbe. Tieto šnúrky nielenže umožňujú jednoduché otvorenie a zatvorenie, ale slúžia aj ako pohodlné ramenné popruhy. Vaše dievčatko bude mať vrecko pohodlne na chrbte a bude sa s ním môcť voľne pohybovať pri cestovaní do školy, na tréning alebo pri ďalších zábavných aktivitách vo voľnom čase.

Vrecko je šikovným a praktickým riešením, ktoré splní všetky očakávania. Nech je to škola, tréning alebo výlety s kamarátmi, toto vrecko sa stane verným spoločníkom na každom kroku.


Farba: Mix.