BAAGL Peračník etue Tria | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke

Je nám ľúto, ale predaj už skončil

BAAGL Peračník etue Tria

Chlapčenský pevný školský peračník z radu Tria je vyrobený z kvalitného polysteru v čiernej farbe. Skladá sa z dvoch výklopných chlopní, vďaka ktorým si žiaci dokážu dokonale zorganizovať písacie potreby.

Pozrieť podobné produkty

EAN: 8595054287986

Klasický peračník etue Tria od značky BAAGL je vynikajúci spoločník pre školské a písacie potreby, navrhnutý s dôrazom na praktickosť a vysokú kvalitu.

Tento peračník je špeciálne určený pre chlapcov, ktorí ocenia nielen jeho farebný a štýlový dizajn, ale aj jeho odolnosť a spoľahlivosť, vďaka výberu kvalitných materiálov pri výrobe.

Disponuje dvomi otváracími výklopnými chlopňami, ktoré umožňujú jednoduchý prístup ku perám a ceruzkám, a celkovú organizáciu.

Okrem toho, vo vnútri peračníka sa nachádza menšia kapsička, ktorá je vhodná na uskladnenie menších predmetov, ako sú gumy na gumovanie, strúhadlo a podobne. 


Kapsa so školským rozvrhom vám poskytne jednoduchý prístup k hodinám počas vyučovania. 


Čierny peračník je vybavený pevným zipsom, ktorý zabezpečuje jednoduché otváranie a zatváranie. Vaše písacie potreby budú v peračníku chránené pred poškodením.

Farba: Čierna so vzorom.