Peračník etue BAAGL Havaj | Fuego.sk | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke

Je nám ľúto, ale predaj už skončil

Peračník etue BAAGL Havaj

Pevný pestrý školský peračník s dvojitou výklopnou chlopňou a s motívom Havaja, ktorý zaujme každú školáčku. Peračník je vyrobený značkou BAAGL z polyesterového materiálu.

Pozrieť podobné produkty

EAN: 8595054287948

Klasický peračník z edície etue Havaj od značky BAAGL je vynikajúcim úložným priestorom pre školské a písacie potreby, ktorý bol navrhnutý so zameraním na praktickosť a vysokú kvalitu. 

Peračník je vyrobený z kvalitných materiálov, zaručujúci jeho odolnosť a spoľahlivosť aj pri častejšom používaní. 

Jeho výklopné chlopne, ktoré sú vybavené otváracím mechanizmom, umožňujú jednoduchý prístup. Tento praktický dizajn zabezpečuje, že vždy budete mať svoje písacie potreby na dosah ruky, a že ich môžete rýchlo a efektívne zorganizovať. 

Okrem toho, vo vnútri peračníka sa nachádza menšia kapsička, ktorá slúži na uskladnenie menších predmetov, a minimalizuje tak riziko stratenia drobných doplnkov.

Pestrý peračník je vybavený pevným čiernym zipsom pre jednoduché otváranie a zatváranie. Vďaka tomu budú vaše písacie potreby v peračníku chránené pred poškodením a môžete ich nosiť so sebou v školskej taške.


Farba: Ružovo-fialovo-modrá.