Peračník etue BAAGL Skate Grey | Fuego.sk | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke

Je nám ľúto, ale predaj už skončil

Peračník etue BAAGL Skate Grey

Chlapčenský školský peračník vyrobený z pevného textilného materiálu na zips v čiernej farbe s reflexnými prvkami sa stane praktickým spoločníkom každého školáka počas školského roka. 

Pozrieť podobné produkty

EAN: 8595054285913


S peračníkom od značky BAAGL - Skate Grey získate kvalitný a spoľahlivý peračník, ktorý uspokojí všetky školské potreby vašich školákov. 

Tento peračník v sebe spája robustnosť a dizajn, ktorý vydrží po celý školský rok. Vyrobený je z pevného kvalitného materiálu v čiernej kombinácií s výrazným logom značky s reflextným prvkom. 


S pevným zipsom v neónovej farbe a dvojitou výklopnou chlopňou zaručuje bezpečné a usporiadané uloženie vašich školských potrieb. Či už sú to perá, ceruzky, fixky alebo gumy, všetko si nájde svoje miesto,


Vnútorná kapsa so zipsom poskytuje dodatočnú bezpečnosť pre cennosti, alebo osobné drobnosti, ktoré nechcete stratiť. Kapsa so školským rozvrhom umožňuje mať školský harmonogram vždy pri ruke.


Farba: Čierna.