Vrecko na obuv BAAGL Tria | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke

Vrecko na obuv BAAGL Tria

Vrecúško, vhodné na obuv alebo iné aktivity, od certifikovanej značky BAAGL v čiernej farbe s motívom bude obľúbenou školskou pomôckou na prenášanie napríklad prezuviek, alebo telesnej výchovy.

5,94 €s DPH
4,95 €bez DPH
Na sklade 1 ks
Obvykle do 3 pracovných dní
Nákupom získate:5

EAN: 8595689303433

Toto vrecko značky BAAGL - Tria je viac než len bežný doplnok, je to verný spoločník pre voľnočasové aktivity, šport a školu.

Jeho dizajn v čiernej farbe je šikovný, a preto je ideálnym riešením na prenášanie obuvi alebo iných drobností. Bez ohľadu na to, či ste na ceste za športom, na výlet, do parku alebo do školy.

Jeho pevný a odolný materiál zabezpečuje, že potrebné veci budú bezpečne uschované, chránené pred poškodením alebo nečistotami. 

Zaťahovanie vrecka je riešené prostredníctvom pevných šnúrok v čiernej farbe, ktoré umožňujú pohodlné nosenie na chrbte. Stačí si vrecko jednoducho previazať cez plecia. Toto praktické riešenie umožňuje mať voľné ruky a sústrediť sa na príslušné okolnosti.


Vrecko na obuv je dostupné v štýlovom čiernom prevedení, ktoré dobre padne k akémukoľvek outfitu a zaručene priláka pozornosť.


Farba: Čierna.