Dosky na školské zošity BAAGL Tukan A4 | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke
-25%

Dosky na školské zošity BAAGL Tukan A4

Ochranné dosky, vhodné na školské potreby, ako sú zošity, učebnice alebo iné dokumenty vo veľkosti formátu A4. Dosky s motívom obľúbeného vtáčika - tukana očaria hlavne malé školáčky. Dospky sú disponované vnútornou chlopňou a zaistnou gumičkou.

Akcia
5,63 € s DPH
7,50 €
4,69 € bez DPH
Na sklade 2 ks
Obvykle do 3 pracovných dní
Nákupom získate:5

EAN: 8595689304249

Dosky na školské zošity od renomovaného výrobcu BAAGL sú praktickým školským doplnkom pre žiakov a ich učebnice. Motív tukana v pestrofarebných odtieňoch pritiahne oko a vyvoláva radosť, hlavne u dievčat.


Hlavnou funkciou dosiek je ochrana cenných zošitov a dokumentov vo formáte A4 pred poškodením. Ich solídny a odolný materiál poskytuje spoľahlivú ochranu pred ohybom, znečistením alebo roztrhnutím. 


Dosky sú navyše vybavené vnútornou chlopňou, ktorá je zárukou, že všetko ostane v pevne a bezpečne umiestnené. Deti tak môžu mať istotu, že ich školské materiály sú dobre ochránené a zorganizované.


Uzatváranie dosiek je zabezpečené gumičkou, ktorá zaisťuje, že obsah zostane spoľahlivo uzavretý. Táto praktická gumička sa postará o to, že zošity nevypadnú ani v prípade, že sú dosky otvorené alebo prenášané v školských taškách.


Farba: Ružová so vzorom.

ParameterHodnota
FormátA4
ZnačkaBaagl
FarbaMix
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.