Box na desiatu BAAGL motív Teribear | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke
-33%

Box na desiatu BAAGL motív Teribear

Desiatový box s motívom Teribear, vyrobený firmou BAAGL sa stane súčasťou každého dňa cez školský rok. Plastový box v červenej farbe má praktické uzatváranie na jeden zámok a je vybavený aj deliacou prepážkou.

Akcia
5,36 € s DPH
8,00 €
4,47 € bez DPH
Na sklade 1 ks
Obvykle do 3 pracovných dní
Nákupom získate:5

EAN: 8595054288938

BAAGL Box na desiatu s červeným motívom Teribear je inovatívny a štýlový spoločník pre každodenné stravovanie v školskom prostredí.


Box je vyrobený z BPA-free materiálu, ktorý je bezpečný a neobsahuje žiadne škodlivé látky. Toto je výhodné najmä pre rodičov, ktorí sa starajú o zdravie svojich detí. 


Navyše, je mimoriadne praktický vďaka svojmu ergonomickému dizajnu a skladateľnému puzdru. Môžete ho ľahko vložiť do školskej tašky alebo batohu a vychutnať si tak desiatu kdekoľvek, aj na výlete.


Desiatový box na desiatu je inteligentne navrhnutý s deliacou prepážkou, ktorá vám umožňuje oddeliť rôzne potraviny a zabráni ich premiešaniu.   


Odporúčame ho umývať ručne, aby ste si zachovali jeho kvalitu a funkčnosť na dlhú dobu.

Farba: Červená.