Dosky na školské zošity BAAGL Skateboard A4 | Fuego.sk | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke

Je nám ľúto, ale predaj už skončil

Dosky na školské zošity BAAGL Skateboard A4

Dosky na školské zošity s motívom skatebordu v modro-čiernej farbe a v praktickom formáte A4 by mali byť súčasťou školskej výbavy každého žiaka. Dosky majú za úlohu ochrániť pred nežiadúcim poškodením, čo mu pomáha aj vnútorná chlopňa a zaistná gumička.

Pozrieť podobné produkty

EAN: 8595689304225

Modro-čierne chlapčenské dosky na školské zošity vo formáte A4 a s motívom skateboardingu sú praktickým školským doplnkom pre chlapcov. 


Hlavnou funkciou týchto dosiek je ochrániť zošity pred poškodením a udržať ich v dobrom stave. Preto sú vybavené vnútornou chlopňou, ktorá bráni vypadnutiu a zabezpečuje, že zošity zostanú pevne a dobre usporiadané. Zošity budú chránené pred ohybom, znečistením alebo stratením.


Dosky sú navyše vybavené gumičkou, ktorá zaisťuje bezpečné uzatváranie a udrží ich obsah na svojom mieste. 


Okrem formátu A4 sú tieto dosky tiež vhodné na použitie pre formát A5, čo znamená, že sú veľmi všestranné a prispôsobiteľné. To otvára viac možností pre ich použitie nielen na zošity, ale aj na iné dokumenty, ako sú zápisníky, denníky alebo portfólia.


Farba: Modro-čierna.

ParameterHodnota
FarbaČierna
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.