BAAGL Box na desiatu - Tukan | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke

Je nám ľúto, ale predaj už skončil

BAAGL Box na desiatu - Tukan

Vďaka boxu na desiatu s motívom vtáčika tukana od výrobcu BAAGL už nebudú deti vymýšľať s jedením. Dievčenský desiatový box v tyrkysovej farbe je vyrobený zo zdravotne nezávadného plastového materiálu. Má praktické uzatváranie a je vybavaný deliacou prepážkou, ktorá predelí box na dve časti.

Pozrieť podobné produkty

EAN: 8595689304348

Desiatový plastový box v tyrkysovom prevedení od výrobcu BAAGL bude dokonalým spoločníkom pre každú malú školáčku, aby mala vždy dostatočnú dávku energie v podobe desiaty.


Na desiatovom boxe je vyobrazený farebný motív, na ktorom sa nachádza vtáčik tukan, a preto bude veľmi obľúbený hlavne u dievčat.


Box je vyrobený z vysoko kvalitného plastu, ktorý je bezpečný a neobsahuje žiadne škodlivé látky. S bezpečným a zdravotne nezávadným materiálom nemusíte mať žiadne obavy o uskladnenie potravín pre vaše dieťa.

Výhodou boxu je aj praktický uzamykateľný systém s jedným zámkom, zabezpečujúci bezpečné a spoľahlivé uzatvorenie. 

Okrem toho je box vybavený deliacou prepážkou, ktorá rozdeľuje vnútro na dve časti. Týmto spôsobom zapríčinite oddelenie jedál a zabráni sa ich premiešaniu. 

Vzhľadom na svoj citlivý materiál odporúčame, aby ste box neumývali v umývačke riadu. Tým sa vyhnete možným poškodeniam.

Farba: Tyrkysová.