Peračník BAAGL Etue Silver | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke

Peračník BAAGL Etue Silver

Praktický peračník vo výraznej striebornej farbe okúzli každú školáčku, ale aj neškoláčku. Peračník je vyrobený z kvalitného materiálu značkou BAAGL a disponuje čiernym zipsom.

2,50 €s DPH
2,08 €bez DPH
Na sklade 1 ks
Obvykle do 3 pracovných dní
Nákupom získate:2

EAN: 8595054285739

Praktický peračník s názvom Etue Silver od značky BAAGL bude štýlovým pomocníkom pre organizáciu a uchovávanie školských a písacich potrieb. 


Vyrobený je z kvalitného polyesterového materiálu, ktorý zaručuje odolnosť a trvácnosť pri používaní počas školského roku.


Tvar púzdra poskytuje optimálne usporiadanie a organizáciu, čím vám umožňuje udržať všetko jednoducho prístupné. Nech už ide o ceruzky, perá, fixky alebo gumy, všetky tieto predmety budú bezpečne uložené a chránené.


Etue Silver sa vyznačuje žiarivou striebornou farbou, ktorá okamžite upúta na prvý pohľad. Peračník disponuje aj kvalitným čiernym zipsom pre otváranie a uzatváranie, aby sa obsah peračníka sa nevytratil.


Farba: Strieborná.