Notes Pražský orloj - linajkovaný, 11x16 cm | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke

Notes Pražský orloj - linajkovaný, 11x16 cm

Notes menšej veľkosti s motívom Pražského orloja sa stane súčasťou vášho života. Notes s linajkovými listami je dokonalý na zapísanie dôležitých informácií, ktoré potrebujete mať po ruke.

6,80 €s DPH
5,67 €bez DPH
U dodávateľa 2 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:6

EAN: 8595054285142

Notes Pražský orloj - linajkovaný v cestovnom formáte 11x16 cm je elegantným a praktickým spoločníkom pre každodenné zápisy a poznámky.

S jeho pevnými doskami a uzatváraním na gumičku sa obsah vždy udrží v bezpečí. Praktický cestovný formát vám umožňuje nosiť tento notes stále pri sebe, a tak si môžete zaznamenávať svoje myšlienky a nápady kedykoľvek a kdekoľvek.

Vnútorné vrecko je ideálne na uloženie vizitiek alebo drobných poznámok, čo je veľmi praktické pre ľudí, ktorí často stretávajú nových ľudí, alebo majú veľa pracovných stretnutí.

Linkovaný formát notesu vám poskytuje rovné riadky, ktoré uľahčujú písanie a udržiavajú zápis pekný a usporiadaný. Môžete ho použiť ako denník na zaznamenávanie svojich každodenných udalostí a pocitov alebo na písanie hlbších myšlienok a úvah.


Typ: Linajkový. Formát listu: 11x16 cm.