ADATA Flash Disk 16GB C906, USB 2.0 Classic, bílá | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

A-Data
Darček k objednávke

Je nám ľúto, ale predaj už skončil

ADATA Flash disk 16 GB C906, USB 2.0 Klasická, biela

Kapacita (v GB):16; Verzia USB:2.0
Pozrieť podobné produkty

EAN: 4718050608478

Nový USB 2.0 flash disk z rodiny ADATA Classic Series s klasickým vzhľadom. Jeho čiernobiely dizajn vystihuje podstatu moderného dizajnu a vyjadruje minimalistický štýl s nádychom urbanizmu. Je to nielen praktické úložné zariadenie, ale aj módny doplnok, ktorý vypovedá o vašom individuálnom štýle. Elegantný dizajn zariadenia C906 predstavuje veľmi kompaktné úložné zariadenie USB, ktoré umožňuje jednoduché prenášanie všetkých vašich údajov. Váži len 9 gramov a je dlhý len 5,8 cm. Model C906 má zaoblené hrany a lesklý povrch, ktorý mu dodáva očarujúci vzhľad. ADATA C906 má praktický dizajn s možnosťou zacvaknutia krytky konektora na zadnej strane zariadenia, aby sa zabránilo jej strate. Každý model C906 sa dodáva aj so zaujímavým a hodnotným softvérom: prenosné úložné zariadenia ADATA sú známe nielen svojou vysokou kvalitou, pozoruhodným výkonom a inovatívnym dizajnom, ale poskytujú aj veľmi hodnotný softvér. - OStoGO vám pomôže previesť inštalačné DVD systému Microsoft Windows 7 na prenosné úložné zariadenie, čo vám umožní pohodlne a rýchlo nainštalovať systém Windows 7 spustením z USB bez potreby optickej jednotky. - Výkonný nástroj UFDtoGo synchronizuje údaje, e-maily a obľúbené položky, čím vám poskytuje skutočnú mobilitu. - Norton Internet Security 2011 (60-dňová skúšobná verzia) chráni vaše údaje pred vírusmi a inými škodlivými procesmi. Registráciou produktu ADATA online získate túto ochranu zadarmo. *Bezplatné sťahovanie softvéru a registrácia produktov sú k dispozícii len pre produkty ADATA s vytlačenou ochrannou známkou "Software Download". Špecifikácie: - Rozmery: 58 x 17,6 x 10,4 mm (D x Š x H) - Hmotnosť: 9 g - Rozhranie: USB 2.0, spätne kompatibilný s USB 1.1 - Systémové požiadavky: Windows 98/98SE/ME/2000/XP/Vista™/7 alebo vyššie, Mac OS 9.0 alebo vyššia, jadro Linux™ 2.4 alebo vyššia

Od 1. januára 2019 sa záručná doba pre model C906 mení na 5 rokov; pre modely C906 zakúpené pred 31. decembra 2018 (vrátane), záručná doba zostáva nezmenená..

ParameterHodnota
VýrobcaA-Data
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.