ADATA SDHC 16GB UHS-I | Fuego.sk | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

A-Data
Darček k objednávke

Je nám ľúto, ale predaj už skončil

Karta ADATA SDHC 16GB Premier UHS-I Class 10

Technológia pamäťovej karty:SecureDigital High Capacity (SD HC); Kapacita (v GB):16
Pozrieť podobné produkty

EAN: 4713435796696

Pamäťové karty Premier SDXC/SDHC UHS-I Class 10 sú vhodné pre používateľov digitálnych fotoaparátov. Sú v súlade s SD 3.0 (Ultra High Speed 1, UHS-I) a spätne kompatibilný s SD 2.0 špecifikácie zariadení. Sú k dispozícii vo veľkostiach 16 GB, 32 GB a 64 GB a poskytujú vysokú rýchlosť čítania až 100 MB/s. Vďaka tomu, že spĺňajú normu V10 (Video Speed Class), môžu nahrávať až 10 MB videa za sekundu. Okrem toho sú pamäťové karty série Premier vybavené pevnou viacbodovou ochranou, ktorá umožňuje profesionálom v oblasti fotografie zachytiť každý pôsobivý okamih s vyššou spoľahlivosťou a odolnosťou.

Podpora UHS-I na rýchlejší prenos dát

Pamäťové karty SDHC triedy 10 radu Premier sú najlepšou voľbou pre používateľov, ktorí chcú prejsť na špecifikáciu UHS-I triedy 10, pričom ich cena je porovnateľná so staršími kartami triedy 10. Za rovnakú cenu 64GB karty môžete využívať SD 3.0 s rýchlosťou čítania/zápisu až 100/25 MB/s a náhodným čítaním a zápisom IOPS 1300 a 100.

Úplná ochrana pre vysokú odolnosť

Údaje uložené na karte Premier využívajú výhody pridaných ochranných funkcií vrátane: konštrukcie odolnej voči röntgenovému žiareniu, odolnosti voči extrémnym teplotám, funkcie opravy chýb (ECC) a ochrany proti prepnutiu zápisu.

Kapacita, ktorú potrebujete

Pamäťové karty Premier SDXC UHS-I Class 10 boli uvedené na trh s vyššou kapacitou 64 GB, vďaka čomu nie je potrebné tráviť čas výmenou karty počas fotografovania. Vďaka použitiu vybavenia, ktoré potrebujú profesionálni fotografi, môžete byť pokojní a nemusíte sa obávať prázdnych miest, šumu alebo potreby fotografovať v nižšom rozlíšení. Karty série SDHC sú k dispozícii v kapacitách 16, 32 a 64 GB


TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

Kapacita 16 GB
Štandard SD 3.0
Rozmery (D x Š x V) 24 x 32 x 2.1 mm
Hmotnosť 2g
Napätie 2.7~3.6V
R/W Výkonnosť do 100/25 MB/s*
Certifikáty FCC, CE, VCCI, CTICK, EAC
Záruka Životnosť
Trieda rýchlosti Rýchlosť UHS: Trieda 1
Rýchlostná trieda: Trieda 10
Rýchlostná trieda videa: V10
Kompatibilita Digitálna zrkadlovka / Full HD videokamera / digitálny fotoaparát
Prevádzková teplota -25°C (-13°F) ~ 85°C (185°F)
Poznámka **Rýchlosť čítania/zápisu vychádza z interného testovania spoločnosti ADATA; výkon môže byť nižší v závislosti od hostiteľského zariadenia.

.

ParameterHodnota
VýrobcaA-Data
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.