TRUST Reproduktory 2.1 Tytan Subwoofer Speaker Set - black, černá | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Trust

Je nám ľúto, ale predaj už skončil

TRUST Reproduktory 2.1 sada reproduktorov so subwooferom Tytan - čierna, čierna

Špecifikácia zostavy:2+1; Výkon zostavy RMS (vo W):60; Vybavenie reproduktorov:Integrovaný zosilňovač; Rozhranie:3.5mm jack, RCA
Pozrieť podobné produkty

EAN: 8713439190199

Obr. Reproduktory Trust Tytan 2.1 431780a

Reproduktory Trust Tytan 2.1

Vysoká kvalita zvuku, vysoký výkon, káblové a bezdrôtové pripojenie a výrazný dizajn: Tytan 2.1 je jedinečný zvukový systém pre váš smartfón, tablet, notebook, počítač alebo televízor.

Obr. Jedinečný zvuk s hutnými basy 431780b

Jedinečný zvuk s hutnými basmi

Tytan 2.1 dosahuje maximálny výkon 120 W, čo stačí na vytvorenie "zvukovej steny". Sada obsahuje veľký drevený subwoofer so 7-palcovým reproduktorom, ktorý produkuje silné basy, ktoré doslova cítite. Satelitné reproduktory poskytujú optimálnu kvalitu zvuku v stredných a vysokých pásmach. Pomocou ovládacieho prvku na bočnej strane subwoofera môžete nezávisle nastaviť úroveň basov a prispôsobiť si tak zvuk podľa svojich predstáv.

Vďaka vysokokvalitnému zvuku je tento systém ideálny na počúvanie hudby a sledovanie filmov.

Obr. Poutavý design 431780c

Pútavý dizajn

Drevený subwoofer je vybavený výraznou, odolnou kovovou mriežkou a štýlovým matným čiernym kruhom, ktorý dotvára jeho vzhľad. Satelitné reproduktory majú lesklú povrchovú úpravu, vďaka ktorej sa súprava stane štýlovým doplnkom každej miestnosti v dome.

Obr. Snadné použití 431780d

Jednoduché používanie

Ovládací panel sa nachádza na bočnej strane subwoofera a obsahuje dva ovládacie prvky: jeden na nastavenie basov a druhý na celkové nastavenie hlasitosti.
okrem ovládacieho panela sa súprava dodáva s diaľkovým ovládaním, ktoré si môžete položiť na stôl. Pomocou tohto diaľkového ovládača môžete ľahko nastaviť hlasitosť. Okrem toho môžete diaľkový ovládač použiť aj na pripojenie slúchadiel alebo iného prehrávacieho zariadenia, ako napr. Prehrávač MP3, smartfón alebo tablet.

Obr. Inteligentní řízení spotřeby 431780e

Inteligentné riadenie napájania

V záujme úspory energie sa reproduktor automaticky prepne do pohotovostného režimu, ak sa nepoužíva približne jednu hodinu. Keď sa pripojené zariadenie opäť spustí, systém reproduktorov sa automaticky spustí. Automatický režim úspory energie môžete vypnúť alebo zapnúť pomocou tlačidla na boku subwoofera.

 • Silný a kvalitný zvuk
 • Vysoký výkon. výkon 120 W
 • Výkonný drevený subwoofer pre silné basy
 • Dva satelitné reproduktory poskytujú optimálnu kvalitu zvuku v strednom a vysokom rozsahu
 • Výrazný dizajn (vhodný najmä pre herné zostavy)
 • Charakteristický drevený subwoofer s kovovou mriežkou
 • Satelitné reproduktory so štýlovým lesklým povrchom
 • Jednoduché používanie
 • Káblový diaľkový ovládač možno umiestniť na stôl a ľahko ovládať na reguláciu hlasitosti
 • Diaľkový ovládač je vybavený aj výstupom pre slúchadlá a vstupom pre ďalšie zvukové zariadenia, ak sú pripojené káblom
 • Samostatné nastavenie basov a hlasitosti na subwooferi
 • Inteligentná správa napájania: systém automaticky prejde do pohotovostného režimu, keď sa hodinu nepoužíva (možno ho aj úplne vypnúť)
.
ParameterHodnota
VýrobcaTrust
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.