vianoce
vianoce

TRIPLA Trojkolka so sedadlom, červená

Trojkolka Spokey triple so sedadlom je určená najmladším používateľom. Trojkolesové konštrukcia uľahčuje udržanie rovnováhy dieťaťa. Zobraziť viac
33,60 € s DPH
28,00 € bez DPH
žiaden produkt
Nedostupné
Kód produktu: 5902693271000


Športový duch od útleho veku 

Vo Spokey veríme, že vzťah k športu a fyzickej aktivite by sa mal utvárať už od útleho veku. S ohľadom na tých najmenších športovcov bola vytvorená balančná trojkolka So sedadlom Spokey triple. Trojkolka zaistí vášmu dieťaťu nielen fyzickú aktivitu, ale aj nezvyčajnú zábavu na čerstvom vzduchu. Skvelé sa tiež osvedči na prechádzky alebo na detskom ihrisku . Vďaka svojej konštrukcii, je model Triple nielen prostriedkom pre rýchly presun, ale aj produkt, ktorý dbá na správny rozvoj kostí a svalov dieťaťa. To všetko vďaka udržiavaniu rovnováhy počas jazdy na balančnej trojkolke. 

Komfortná trojkolka 

Vieme, aká dôležitá je bezpečnosť a pohodlie detí. Práve preto kladieme na naše produkty veľmi vysoké nároky. Trojkolka So sedadlom Spokey triple je vyrobená z ľahkých a odolných materiálov. Vieme, že je dôležité sa odlišovať už od útleho veku, preto kladieme zvláštny dôraz originálnemu a vypracovanému dizajnu, v súlade s najnovšími trendmi. Balančná trojkolka Triple je vybavená odnímateľnými sedadlom , ktoré umožňuje vášmu dieťaťu odpočinúť si kedykoľvek počas prechádzky alebo hry. nastaviteľná výška riadidiel vám umožní nastaviť správnu výšku podľa výšky dieťaťa . 

Trojkolesová konštrukcia je zárukou stability, ktorá je nesmierne dôležitá počas prvých krokov vo svete športu. Špeciálna konštrukcia, kde sú dve kolieska umiestnené v prednej časti trojkolky, uľahčuje udržanie rovnováhy a umožňuje dieťaťu bezpečné a pohodlné odrážanie. Polyuretánové kolesá vďaka svojej pružnosti, odolnosti proti oderu a rôznej tvrdosti, vám umožnia vychutnať si jazdu na rôznom povrchu. Možnosť zloženia kolobežky je výborným riešením pri preprave a skladovaní. Zaberie minimum miesta. Protišmyková doska poskytuje pohodlné umiestnenie nôh. Balančná trojkolka triple je určená deťom od 2 rokov, s hmotnosťou do 50 kg. 

Parametre:
materiál: PP + hliník + nylon
rukoväť: TPR
doska: nylón
nastaviteľná riadidlá
odnímateľné sedlo
predné kolieska: svietiace 118 mm, PU
zadné koliesko: svietiace 80 mm, PU
rozmery kolobežky: 58 x 26 x (69-78) cm
maximálna hmotnosť užívateľa: 20 kg
váha 1,8 kg
norma EN 71

EAN kód 5902693271000
TRIPLA Trojkolka so sedadlom, červená

TRIPLA Trojkolka so sedadlom, červená

33,60 € s DPH
Nedostupné