Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

-30%

PRIME PRO Kolieskové korčule, čierno-zlaté, ABEC9 Carbon, veľ. 39

Korčule PRIME PRO s elegánnym čierno-zlatým dizajnom vám poskytujú špičkový výkon na kolesách s ABEC9 Carbon ložiskami. Vo veľkosti 39 vám poskytnú komfortný zážitok z jazdy na korčuliach a zároveň sú štýlovým doplnkom pre športové aktivity.

Akcia
64,36 € s DPH
91,94 €
53,63 € bez DPH
Na sklade > 5 ks
Obvykle do 3 pracovných dní
Nákupom získate:64

EAN: 5902693274896

PRIME PRO Kolieskové korčule, čierno-zlaté, ABEC9 Carbon, veľ. 39


Korčule PRIME PRO s elegantným čierno-zlatým dizajnom vám poskytujú špičkový výkon na kolesách s ABEC9 Carbon ložiskami. Vo veľkosti 39 vám poskytnú komfortný zážitok z jazdy na korčuliach a zároveň sú štýlovým doplnkom pre športové aktivity. Spokey PRIME PRO sú pripravené pre náročných užívateľov. Technické parametre boli špeciálne navrhnuté tak, aby robili najväčšie potešenie z jazdy.

Technologické výhody

Podvozok je vyrobený z hliníka, ktorý zaručuje dlhú životnosť pri zachovaní veľmi nízkej hmotnosti. Kolieska sú vyrobené z odolného PU materiálu o priemere 80 mmtvrdosťou 82A, ktorý je optimálny pre rekreačnú jazdu. Ložiská ABEC9 Carbon poskytujú najvyššiu presnosť, dlhú životnosť a vysokú rýchlosť. Trojitý systém zapínania: šnúrky, suchý zips a dvojitá spona zaručujú nielen optimálne prispôsobenie nohám, ale predovšetkým najvyššiu úroveň bezpečnosti.  Pri modele Prime PRO je použitá špeciálna profilovaná vložka. V kombinácii s mäkkou podšívkou topánky výrazne zvyšuje úroveň komfortu pri korčuľovaní. Vďaka pohodlnému a pevnému systému zapínania, si môže každý užívateľ prispôsobiť korčule podľa svojich potrieb.