TP-Link MC111CS [WDM média konvertor sítě Fast Ethernet, k funkci nutný protikus MCS112CS s 1310/1550nm Tx/Rx] | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

TP-link

TP-Link MC111CS [mediálny konvertor WDM pre Fast Ethernet, MCS112CS s 1310/1550nm Tx/Rx náprotivkom potrebným na prevád

Technológia konvertora:Fast Ethernet 10/100Mbps; Konvertor podľa typu:LAN/optika singlemode
32,34 €s DPH
26,95 €bez DPH
U dodávateľa > 5 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:32

EAN: 6935364030414

  • V súlade so štandardom 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX.
  • Funkcie Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizujú straty spôsobené prerušením spojenia.
  • Podporuje technológiu WDM, odosielanie a prijímanie dát cez jednu optickú linku
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE.
ParameterHodnota
VýrobcaTP-link
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.