TP-Link MC110CS [Média konvertor sítě Fast Ethernet, pro SM vlákna, 1310nm, konektor SC s broušením UPC, dosah do 20km] | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

TP-link

TP-Link MC110CS [mediálny konvertor Fast Ethernet, pre SM vlákna, 1310 nm, SC konektor s brúsením UPC, dosah do 20 km]

Technológia konvertora:Fast Ethernet 10/100Mbps; Konvertor podľa typu:LAN/optika singlemode
35,80 €s DPH
29,83 €bez DPH
U dodávateľa > 5 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:35

EAN: 6935364030407

  • V súlade so štandardom 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX.
  • Funkcie Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizujú straty spôsobené prerušením spojenia.
  • Umožňuje nakonfigurovať prepínač poloduplexného/plnoduplexného režimu prenosu pre FX port.
  • Rozširuje dosah optickej linky na 20-60 km.
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE.
ParameterHodnota
VýrobcaTP-link
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.