Verbatim MicroSDXC 64GB Premium U1 + adaptér | Fuego.sk | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Verbatim
Darček k objednávke
-50%

Karta VERBATIM MicroSDXC 64GB Premium, U1 + adaptér

Technológia pamäťovej karty:Micro SecureDigital eXtended Capacity (Micro SDXC); Kapacita (v GB):64
Akcia
13,20 € s DPH
26,40 €
11,00 € bez DPH
U dodávateľa > 5 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:13

EAN: 023942440840

Pamäťové karty MicroSDHC sú v súčasnosti jedny z najmenších kariet na trhu. Sú navrhnuté špeciálne pre mobilné telefóny, spotrebúvajú veľmi málo energie, a tým zvyšujú výdrž batérie. Môžu sa používať aj v zariadeniach GPS, prehrávačoch MP3, digitálnych fotoaparátoch a vreckových počítačoch.

Zoznam kompatibilných zariadení sa každým dňom rozširuje - pamäťové karty Verbatim microSD sú pri použití s adaptérom SD kompatibilné so všetkými zariadeniami, ktoré majú vstup SDHC.

Všetky karty sú založené na najnovšej technológii správy autorských práv, ktorá zabezpečuje legálny prenos digitálneho majetku (obrázky, filmy, hudba atď.) prostredníctvom počítačovej siete na osobné použitie.

Vysokokapacitné karty SD (SDHC) sú nové pamäťové karty SD, ktoré sú založené na špecifikácii SDA 2.0 a majú kapacitu viac ako 2 GB. Medzi výhody patrí zvýšená kapacita a vyššia rýchlosť prenosu údajov. Špecifikácia triedy rýchlosti rozdeľuje karty do rôznych tried podľa výkonu a špecifikuje metódy jeho merania. Špecifikácia triedy 10 stanovuje minimálnu prenosovú rýchlosť 10 MB/s..

ParameterHodnota
VýrobcaVerbatim
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.