ACAPULCO Termo taška malá, ananás, 39 x 15 x 27 cm | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke

Je nám ľúto, ale predaj už skončil

ACAPULCO Termo taška malá, ananás, 39 x 15 x 27 cm

Perfektný spoločník pre letné výlety? Termotaška Spokey Acapulco sa skvele osvedčí, pri rodinných výletoch, piknikoch, na pláži a všade tam, kde potrebujete vziať so sebou veľa potrebných vecí. Je ...

Pozrieť podobné produkty

EAN: 5902693295174


Perfektný spoločník pre letné výlety? Termotaška Spokey Acapulco sa skvele osvedčí, pri rodinných výletoch, piknikoch, na pláži a všade tam, kde potrebujete vziať so sebou veľa potrebných vecí. Je navrhnutá pre každodenné prenášanie, takže si ju so sebou môžete vziať kamkoľvek. Zabaliť do nej môžete všetko, čo by malo zostať studené - vodu, občerstvenie, ovocie. 

Priestranná taška na zips 

Acapulco má veľký vnútorný priestor uzatvárateľný kvalitným zipsom. Zvonku sa nachádza menšie vrecko. Môžete do nej uložiť pre potrebné drobnosti, ktoré chcete mať ihneď po ruke, ako je telefón, peňaženka alebo kľúče. Do tašky v tvare loďky o rozmere 39 x 15 x 27 cm, ktorú poznáme z tašiek typu shopper bag, všetko pohodlne nabalíte. Celok je zakončený pevnými a odolnými ramennými popruhmi. 

Najvyššia kvalita 

Hmotnosť tašky Acapulco je iba 322 g! Acapulco je vyrobená z polyesteru 600D a je vystužená PE penou, čo zaručuje vynikajúcu kvalitu a odolnosť. Vnútorná vrstva je z hliníka, čo vám umožní udržiavať čerstvosť a chlad nápojov, občerstvenia a ovocia po dobu niekoľkých hodín. Termotaška Acapulco bola navrhnutá tak, aby pojala dostatočné množstvo predmetov, a zároveň bola praktickou taškou, ktorú si môžete vziať kamkoľvek! 

Jedinečný dizajn #vSpokeyStylu 

Tašky Acapulco sa vyznačujú jedinečným vzhľadom prispôsobeným súčasným trendom. Originálne motívy priťahujú pozornosť a pomáhajú vyjadriť vašu individualitu! Sme presvedčení, že táto štýlová a vkusná termotaška sa stane vaším obľúbeným módnym doplnkom. 

Termotaška ACAPULCO 

- praktická a zároveň priestranná 
- jedinečný dizajn 
- vnútorný priestor uzatvárateľný na zips 
- tepelná izolácia zabraňuje zahrievaniu obsahu tašky 
- vrecko na drobnosti uzatvárateľné na suchý zips 
- odolné a pevné ramenné popruhy 
- vyrobená z vysoko kvalitných materiálov 

Parametre: 

materiál: polyester 600D , pena PE, hliníková fólia 
rozmer: 39 x 15 x 27 cm 
nosnosť: 10 kg 
váha: 322 g 

Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.