SHOTO Spinningový bicykel / spinner | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke
-29%

SHOTO Spinningový bicykel / spinner

Spinningový bicykel s maximálnou nosnosťou 120 kg a hmotnosťou zotrvačníka 18 kg ponúka efektívny tréning. S manuálnym nastavením odporu, PC funkciami a aplikáciou Iconsole+, vám poskytne podrobné informácie o čase, rýchlosti, vzdialenosti, spálených kalóriách, RPM a WATT. Sedadlo s horizontálnym a vertikálnym nastavením a kovovými pedálmi s páskami na topánky zabezpečujú pohodlný a bezpečný zážitok. Vysoká kvalita zážitku je ešte podčiarknutá oceľovým rámom, kôšom na fľašu, Bluetooth pripojením a možnosťou napájania PC pomocou 4× AA batérií.

Akcia
393,62 € s DPH
554,40 €
328,02 € bez DPH
U dodávateľa > 5 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:393

EAN: 5902693298151

SPINNING BIKE SPOKEY SHOTO 

Spinningový bicykel Spokey SHOTO je ideálnou voľbou pre každého, kto si stanovuje ambiciózne tréningové ciele. Bicykel bol vytvorený s ohľadom na používateľov, ktorí hľadajú najvyššiu kvalitu a moderný vzhľad fitness zariadení. A aký spinningový bicykel si kúpiť? V prvom rade taký, ktorý bude zodpovedať vašej výške a potrebám. Spinningový bicykel s maximálnou nosnosťou 120 kg a hmotnosťou zotrvačníka 18 kg ponúka efektívny tréning. S manuálnym nastavením odporu, PC funkciami a aplikáciou Iconsole+, vám poskytne podrobné informácie o čase, rýchlosti, vzdialenosti, spálených kalóriách, RPM a WATT. Sedadlo s horizontálnym a vertikálnym nastavením a kovovými pedálmi s páskami na topánky zabezpečujú pohodlný a bezpečný zážitok. Vysoká kvalita zážitku je ešte podčiarknutá oceľovým rámom, kôšom na fľašu, Bluetooth pripojením a možnosťou napájania PC pomocou 4× AA batérií.

Nastavte si spinner k dokonalosti

Pri modeli SHOTO je niekoľko zjednodušení: vertikálne a horizontálne nastavenie sedadla a vertikálne nastavenie riadidiel. Zabudované transportné kolieska na jednoduchú manipuláciu - vďaka nim môžete bicykel ľahko premiestniť na požadované miesto. Správna hmotnosť zotrvačníka (v tomto prípade 18 kg) umožňuje plynulý a pohodlný chod bicykla. Model SHOTO umožňuje presné meranie tepovej frekvencie pomocou hrudného pásu (je súčasťou balenia).