Sada fitness gúm ARTIO II , 5 ks + obal | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Darček k objednávke
-19%

Sada fitness gúm ARTIO II , 5 ks + obal

Sada 5 posilňovacích gúm s odpormi ponúka široký rozsah intenzít od x-light (2,2 - 4,5 kg) po x-heavy (15,8 - 18,1 kg). Tieto gumy sú vyrobené z odolného latexu a sú ideálne pre rôzne typy tréningov, umožňujúc precízne prispôsobenie úrovne odporu podľa individuálnych potrieb a pokročilosti cvičiaceho.

Akcia
7,35 € s DPH
9,05 €
6,13 € bez DPH
Na sklade 1 ks
Obvykle do 3 pracovných dní
Nákupom získate:7

EAN: 5902693298809

Sada fitness gúm ARTIO II , 5 ks + obal

Vďaka tejto sade gúm obohatíte svoj tréning a zapojíte svaly, na ktorých vám záleží!  Aby bol tréning účinný, musí byť pestrý, a s tým vám pomôžu fitness gumy Spokey Artio II. Odporové gumy sú univerzálnym nástrojom a môžete s nimi precvičovať všetky oblasti. Navyše sú malé, takže nezaberajú prakticky žiadne miesto. Fitness gumy ARTIO II sa dodávajú aj s praktickým puzdrom so šnúrkou, vďaka ktorému budú všetky gumy s piatimi rôznymi úrovňami odporu pekne pohromade. 

Úrovne odporu

- x-light (svetlosivá): 2,2 - 4,5 kg 

- light (sivá): 4,5 - 6,8 kg 

- medium (tmavosivá): 6,8 - 9 kg 

- heavy (čierna): 11,3 - 13,6 kg

- x-heavy (červená): 15,8 - 18,1 kg 

Skvelá voľba na tréning 

Gumičky fungujú podobne ako gumový expander a ich využitie je naozaj široké. Môžete ich použiť na strečing pred alebo po tréningu, na silový tréning, pilates, aerobik alebo rehabilitáciu. Využívajú sa aj vo fitness, rehabilitácii, ortopédii, športovej medicíne, neurológii, geriatrii a pediatrii. Vďaka ich vlastnostiam a dĺžke môžete do tréningu zaradiť nové cviky, ktorých je naozaj nespočetné množstvo. 

Maximálne cvičebné účinky 

Gumičky Spokey ARTIO II sa líšia silou odporu. Vďaka tomu sú ideálne pre začiatočníkov aj pokročilých cvičencov. Gumičky s nižším odporom vám pomôžu získať správnu techniku cvičenia a pripraviť svaly na vyššiu záťaž. Gumičky s vyšším odporom sú určené pre tých, ktorí radi cvičia na 200%. Tréningové gumy odporúčajú aj osobní tréneri. So súpravou ARTIO II môžete cvičiť kdekoľvek - v posilňovni, doma alebo vonku. Gumy ARTIO II boli vyrobené z vysoko kvalitného latexového materiálu, ktorý zaručuje dlhú životnosť.