Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Trust

TRUST Reproduktory 2.0 Súprava reproduktorov Arys

Špecifikácia zostavy:2+0; Výkon zostavy RMS (vo W):28; Vybavenie reproduktorov:Integrovaný zosilňovač; Rozhranie:USB, 3.5mm jack
41,68 €s DPH
34,73 €bez DPH
U dodávateľa > 5 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:41

EAN: 8713439201796

Obr. Reproduktorová souprava Trust Arys 2.0 558944a

Súprava reproduktorov Trust Arys 2.0

Hľadáte súpravu reproduktorov s hutným zvukom a hlbokými basmi pre svoj stolný počítač alebo notebook? So súpravou reproduktorov Arys 2.0 môžete prehrávať hudbu, hry a videá vo vysokej kvalite zvuku!

Vysokokvalitný zvuk

So špičkovým výkonom 28 W poskytujú reproduktory Trust Arys hutný zvuk a basy. Súprava reproduktorov je vhodná na počúvanie hudby, sledovanie videí alebo hranie hier.

Obr. Snadné použití 558944b

Jednoduché používanie

Reproduktory Trust Arys sú napájané cez USB, takže ich inštalácia je veľmi jednoduchá. Stačí pripojiť konektor USB k počítaču a súprava reproduktorov je pripravená na prevádzku!

Ak nechcete rušiť ostatných alebo chcete mať súkromie, jednoducho pripojte slúchadlá na stranu reproduktorov. Pomocou tlačidla hlasitosti na prednej strane reproduktora môžete kedykoľvek upraviť hlasitosť.

Nemusíte sa obmedzovať len na počítač! Reproduktory Trust Arys sú kompatibilné aj s telefónmi alebo tabletmi iPhone, iPad a Samsung Galaxy.

Obr. Pohodlné provedení 558944c

Pohodlný dizajn

Kovová mriežka je špeciálne navrhnutá na dodatočnú ochranu. Vďaka kompaktným rozmerom sa reproduktory ľahko umiestňujú na stôl. Navyše šetrí miesto na použitie doma alebo v kancelárii.

Základné funkcie:

  • Špičkový výkon 28 W
  • Silný zvuk a hlboké hlasy
  • Tlačidlo hlasitosti na prednej strane
  • Kovová mriežka poskytuje lepšiu ochranu
  • Pripojenie slúchadiel
  • Line-in vstup pre tablet, telefón alebo prehrávač mp3
  • Napájanie cez USB - nie je potrebné pripájať do elektrickej zásuvky
.
ParameterHodnota
VýrobcaTrust
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my Vám pomôžeme či už s produktom alebo objednávkou