Eaton 9PX 3000i RT2U Netpack, UPS 3000VA / 3000W, LCD, rack/tower, se síťovou kartou | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Eaton
-7%

Eaton 9PX 3000i RT2U Netpack, UPS 3000VA / 3000W, LCD, rack/tower, so sieťovou kartou

Počet zásuviek:10; Účel použitia:Server, Data Center; Prevedenie:Tower/Rack covertible; VA:3000; Výška v racku:2U; Topológia:On-Line; Fáza (Vstup/Výstup):1:1; Komunikácia:USB, Management karta; Možnosti rozšírenia:Predĺženie záložného času
Akcia
4057,66 € s DPH
4363,07 €
3381,38 € bez DPH
U dodávateľa 1 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:4057

EAN: 743172081445

UPS Eaton 9PX Energeticky účinná ochrana napájania Vysoký výkon a účinnosť -9PX je prvá UPS vo svojej triede, ktorá poskytuje účinník 1 (VA = W). Ponúka o 11 % vyšší výkon ako ktorýkoľvek iný UPS, čo vám umožňuje napájať viacero serverov s rovnakým výstupným výkonom VA a nižším účinníkom. -Hodnotenie Energy Star pre najvyššiu úroveň účinnosti, ktorá znižuje náklady na energiu a chladenie. -Topológia dvojitej konverzie. Eaton 9PX nepretržite monitoruje vstupný výkon a reguluje napätie a frekvenciu na výstupe. -Univerzálny dizajn Rack/Tower. Najkompaktnejšie riešenie 9PX poskytuje výkon až 3000 W len v 2U. Ovládateľnosť - Grafický LCD displej poskytuje prehľadné informácie o stave a meraní UPS na jednej obrazovke. K dispozícii sú aj možnosti konfigurácie. zariadenie -9PX umožňuje merať a ovládať jednotlivé skupiny zásuviek. Hodnoty kWh možno sledovať pomocou LCD displeja alebo softvéru Eaton Intelligent Power. správa skupín zásuviek umožňuje prioritné vypínanie nepodstatných zariadení s cieľom maximalizovať čas prevádzky batérie kritických zariadení. model -9PX ponúka sériové a USB pripojenie a slot MS pre voliteľnú komunikačnú kartu. Vďaka softvéru Eaton Intelligent Power sa UPS 9PX ľahko integruje do popredných virtualizačných prostredí a cloudových riešení. Dostupnosť a flexibilita -9PX 2200 a 3000 sú k dispozícii vo formátoch RT2U (optimalizované pre montáž do dátového stojana) alebo RT3U (pre samostatné aplikácie alebo aplikácie v dátových stojanoch s malou hĺbkou) a ku všetkým modelom je k dispozícii stojan a súprava pre montáž do stojana. -Interný bypass umožňuje kontinuitu prevádzky v prípade internej poruchy, k dispozícii je aj údržbový bypass (štandardne vo verzii Hotswap) na jednoduchú výmenu UPS. -Batérie s dlhšou životnosťou: Technológia správy batérií Eaton ABM využíva inovatívnu trojstupňovú metódu nabíjania, ktorá predlžuje životnosť batérie až o 50 %. -Ak chcete predĺžiť čas zálohovania, môžete pridať až 4 externé batériové moduly s funkciou hot-swap, aby systém v prípade potreby fungoval niekoľko hodín. Pokročilá ochrana pre: - malé a stredné dátové centrá - dátové siete, dátové úložiská a telekomunikácie - infraštruktúru, priemysel a zdravotníctvo.
ParameterHodnota
VýrobcaEaton
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.