Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Creative Labs

Creative Sound Blaster KATANA - reproduktor - čierny

Špecifikácia zostavy:Soundbar; Výkon zostavy RMS (vo W):75; Rozhranie:USB, BlueTooth, Optické
273,71 €s DPH
228,09 €bez DPH
U dodávateľa 1 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:273

EAN: 054651191235

Sound BlasterX Katana

Viackanálový herný soundbar

Sound BlasterX Katana je pomenovaný podľa meča, ktorý má technologicky dokonalú štruktúru a je veľmi náročný na výrobu. Vyznačuje sa rovnakou elegantnou dokonalosťou a pôsobivou silou dizajnu a zvukového výkonu. Reproduktor Katana je trieda sama o sebe. Vďaka svojej štíhlosti, ktorá je medzi ostatnými takzvanými hernými "soundbarmi" bezkonkurenčná, sa dokonale zmestí pod monitor. Je poháňaný a optimalizovaný našou uznávanou viacjadrovou zvukovou technológiou DSP, vďaka čomu je prvým čistým zvukovým systémom UMAS (Under Monitor Audio System).

Sound BlasterX Katana je pomenovaný podľa meča, ktorý má technologicky dokonalú štruktúru a je veľmi náročný na výrobu. Vyznačuje sa rovnakou elegantnou dokonalosťou a pôsobivou silou dizajnu a zvukového výkonu. Reproduktor Katana je trieda sama o sebe. Vďaka svojej štíhlosti, ktorá je medzi ostatnými takzvanými hernými "soundbarmi" bezkonkurenčná, sa dokonale zmestí pod monitor. Je poháňaný a optimalizovaný našou uznávanou viacjadrovou zvukovou technológiou DSP, vďaka čomu je prvým čistým zvukovým systémom UMAS (Under Monitor Audio System). Sound BlasterX je tiež vybavený systémom osvetlenia Aurora Reactive. Séria 49 programovateľných LED diód po celej dĺžke skrinky reproduktorov Katana je ideálnym príslušenstvom na úplnú optimalizáciu a prispôsobenie konfigurácie počítača a pracovného priestoru.

Katana poskytuje pohlcujúci zvukový zážitok z hier a filmov vďaka softvéru BlasterX Acoustic Engine a dekodéru Dolby Digital 5.1. Tento zvukový systém je ideálnou kombináciou nášho najvýkonnejšieho 24-bitového DAC s vysokým rozlíšením a sofistikovaného systému 5 meničov. Vnútri sa skrýva konštrukcia s tromi zosilňovačmi, v ktorej zosilňovače riadené DSP samostatne napájajú 5 meničov. Katana poskytuje absolútne presný zvuk vo všetkých častiach zvukového spektra. Ponúka veľa možností. Môžete si byť istí, že Katana je jedným z najvšestrannejších a najvýkonnejších reproduktorov, aké kedy stáli na vašom stole.


Dizajn

Audio systém pod monitorom: tak elegantný a výkonný

Reproduktor Katana môžete bez problémov zapojiť priamo pod monitory a televízory. Vďaka štíhlemu profilu menšiemu ako 60 mm tento zvukový systém pod monitorom zásadne prekonáva bežné "herné soundbary" svojím tvarom a funkciami a je ideálny pre všetky konfigurácie, najmä pre počítače s viacerými monitormi a/alebo herné počítače alebo konzoly.

Skriňa je exkluzívne vyrobená a vystužená pevným panelom z lešteného hliníka. Táto konštrukcia minimalizuje škodlivé vibrácie, ktoré obmedzujú čistotu. Katana je skutočne pozoruhodný kus techartu s čistými a účelnými tvarmi a detailným spracovaním

Reaktívny systém osvetlenia Aurora: rozsvieťte svoju konfiguráciu

Reproduktor Katana je vybavený systémom osvetlenia Aurora Reactive. Jeho spodnú stranu po celej šírke lemuje rad 49 programovateľných LED diód. Podobne ako unikátne čiastočné spevnenie (hamon) japonského meča ponúka systém reaktívneho osvetlenia Aurora 16,8 milióna farieb, ktoré možno prispôsobiť priestorovým svetelným efektom a vytvoriť tak jedinečný vlastný profil, ktorý posunie váš herný a filmový zážitok.


Audio

5-kanálová konštrukcia: odborne vyladená akustika

Reproduktor Katana má 5-kanálovú konštrukciu - dva stredobasové meniče smerujúce nahor, dva výškové kužeľové meniče s vysokým zdvihom a jeden dlhý menič v subwooferi.

Každý menič má vlastnú komoru a je napájaný zosilňovačom riadeným DSP, aby sa zabezpečil absolútne presný zvuk.

Vnútro herného soundbaru


2,5" (63,5 mm) stredobasové meniče smerujúce nahor

Vysokoúčinné 2,5" stredobasové meniče umiestnené v optimálne vyladenej portovanej skrinke, ktorá reprodukuje čisté a transparentné stredné pásmo a dynamické stredobasy. Umiestnenie smerom nahor poskytuje aj širšie počúvanie zvuku, ktoré nevyžaduje, aby bol poslucháč v najlepšom počúvacom bode.


1,3" (34 mm) kužeľové výškové reproduktory s vysokým zdvihom

Vysokofrekvenčné meniče sú vybavené obrátenými membránami zo zliatiny a širokými polymérovými okrajmi pre nízkofrekvenčnú odozvu a rozšírenú nízkofrekvenčnú odozvu. Tieto kužeľové výškové reproduktory s vysokým zdvihom umožňujú kríženie so stredobasmi pri oveľa nižšej frekvencii ako bežné výškové reproduktory. Výsledkom je hladká integrácia meniča a bezkonkurenčná čistota.

Vnútri subwoofera

5,25" (133 mm) reproduktor subwoofera

Subwoofer s dlhým dosahom je vybavený mimoriadne tvrdou papierovou membránou a tvrdým okrajom pre čisté a detailné basy, ktoré vám budú búšiť do hrude. Menič je umiestnený v skrinke MDF kompatibilnej s normou CARB s predĺženou potrubnou rúrou na vrstvené prúdenie vzduchu a zvýšený výkon. Vyskúšajte reproduktor Katana a počujte, ako sa jeho silné basy rozozvučia vo vašich kostiach.

Konštrukcia s tromi zosilňovačmi: dokonalé zvukové riešenie

Reproduktor Katana využíva jedinečnú konštrukciu s tromi zosilňovačmi s celkovým výkonom 75 RMS/maximálnym výkonom 150 W. Poskytuje priestorový zvuk s bezkonkurenčnou čistotou, vyváženým zvukom s vysokým rozlíšením a hlbokými rezonujúcimi basmi. Tieto zosilňovače v trojzosilňovačovej konštrukcii sú riadené naším špeciálnym viacjadrovým DSP (Digital Signal Processor) SB-Axx1™ - dva sú určené špeciálne na zosilnenie stredov, ďalšie dva sú určené na poskytovanie vysokých frekvencií a jeden je určený na riadenie dunivých basov. Od prekonávania roklín až po vyhýbanie sa guľkám si môžete vypočuť všetky detaily, ktoré iné reproduktory nezachytia.

24-bitový zvuk s vysokým rozlíšením: ponorte sa do hier a filmov

Okrem napájania troch zosilňovačov dokáže viacjadrový procesor DSP modelu SB-Axx1 produkovať 24-bitový zvuk s vysokým rozlíšením pre bezstratový, krištáľovo čistý a pohlcujúci priestorový zvuk. SB-Axx1 je certifikovaný dekodér Dolby Digital na prevod analógového zvuku (stereo alebo 5.1) z optického zdroja na digitálny 5.1 konfigurácie (do 24 bitov/96 kHz).

Úchvatný 3D zvuk pri hraní počítačových hier

Katana funguje aj ako zvuková karta, ktorá podporuje vstupné zvukové signály Channel1 Virtual 7.1. Vďaka tomu dokáže po pripojení cez USB reprodukovať herné efekty a zvukové vnemy s dokonalou presnosťou a umiestnením.


Pripojenie

S aplikáciou Katana je teraz možné dosiahnuť ciele #SetupGoals. Reproduktor Katana je vybavený rozsiahlymi možnosťami pripojenia, je všestranný a kompatibilný s mnohými multimediálnymi zariadeniami.

Optický vstup

Po pripojení cez optický vstup reprodukuje Katana s certifikáciou Dolby Digital realistický digitálny 5.1, ktorý vám poskytne to najlepšie pre vaše hranie na konzole a filmové večery.

Zvuk USB: PC hry so 7.1 virtuálny priestorový zvuk

Pripojte reproduktor Katana cez USB a rozšírte svoje herné zážitky pomocou virtuálnej aplikácie Virtual 7.1 zvuk. Prostredníctvom pripojenia USB si môžete vychutnať aj zvuk s vysokým rozlíšením 24 bitov/96 kHz.2

USB Flash disk: integrovaný audio prehrávač

Pomocou reproduktora Katana môžete priamo prehrávať celú svoju hudobnú zbierku3 z jednotky USB Flash s obľúbenými skladbami. Stlačte tlačidlo prehrávania a vychutnajte si fantastický zážitok z počúvania. Zoznam skladieb môžete sledovať aj z aplikácie Sound Blaster Connect4.

Bluetooth: bezdrôtový

Reproduktor Katana podporuje rozhranie Bluetooth v4.2, vďaka čomu máte dosah pripojenia až 10 metrov, takže si môžete vychutnať všetky výhody skvelého bezdrôtového zvuku.

Ideálne na nočné hranie

Ak chcete hrať dlho do noci, nemusíte budiť celý dom. Reproduktor Katana je vybavený konektorom pre slúchadlá a vstupmi pre mikrofón. Funguje s väčšinou slúchadiel a headsetov s mikrofónom, takže môžete pohodlne hrať svoju obľúbenú hru, aj keď celý dom spí.


Vrátane príslušenstva

Diaľkové ovládanie: diaľkové ovládanie všetkého výkonu

Pohodlne sa usaďte a vychutnajte si film. Reproduktor Katana sa dodáva s infračerveným diaľkovým ovládačom, takže máte prístup ku všetkým ovládacím prvkom na dosah ruky.


Poznámka.:
1 Funguje pri pripojení USB k počítaču so systémom Windows.
2 K dispozícii pre PC a Mac.
3 Podporuje formáty MP3 a WMA do 320 kb/s a formát FLAC do 1,3 Mb/s. Kompatibilný s diskom USB do 128 GB vo formáte FAT16/ FAT32/ exFAT. Nepodporuje formát WMA Pro/Lossless.
4 Sound Blaster Connect je k dispozícii len pre operačný systém Windows..

ParameterHodnota
VýrobcaCreative Labs
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my Vám pomôžeme či už s produktom alebo objednávkou