Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Western Digital

Je nám ľúto, ale predaj už skončil

WD My Book 6TB Ext. 3.5" USB3.0 (jedna jednotka)

Formát:3.5"; Kapacita pevného disku (v GB):6 000; Rozhranie:externí USB 3.0; Rýchlosť otáčok (v RPM):7 200; Typ disku:HDD externý; Veľkosť buffra (v MB):16
Pozrieť podobné produkty

EAN: 718037850689

WD MY BOOK - Úložisko pre stolové počítače

 • Kompletné zálohovanie
  Stolné úložisko My Book je vybavené softvérom WD Backup a kompatibilitou s Time Machine*, aby ste mali istotu, že sa vaše fotografie, videá, hudba a dokumenty nestratia. Môžete ho nastaviť tak, aby sa spúšťal automaticky podľa vášho plánu. Stačí si vybrať čas a frekvenciu zálohovania dôležitých súborov zo systému. Úložisko My Book pre stolové počítače tiež skvele spolupracuje so softvérom Acronis True Image™ WD Edition na plánovanie kompletných záloh systému.
  S výkonom zálohovania WD, kompatibilitou s Time Machine* a softvérom Acronis True Image WD Edition máte k dispozícii kompletné možnosti zálohovania, ktoré vám pomôžu obnoviť údaje v prípade počítačového vírusu, poruchy počítača alebo ak omylom stlačíte tlačidlo "odstrániť".
 • Ochrana heslom s hardvérovým šifrovaním
  Zabudované 256-bitové hardvérové šifrovanie AES s nástrojmi WD Security™ v zariadení My Book pomáha udržať váš obsah v súkromí a bezpečí. Stačí aktivovať ochranu heslom a nastaviť vlastné heslo.
  Pre rýchly a pohodlný prístup môžete nastaviť WD Security na automatické odomykanie zariadenia v počítači, aby ste nemuseli zakaždým zadávať heslo.
 • Urobte viac s WD Discovery
  Dodávaný softvér WD Discovery™ sa pripája k populárnym sociálnym médiám a službám cloudového úložiska, ako sú Facebook, Dropbox a Google Drive™.** Importujte svoje fotografie, videá a dokumenty na jednotku My Book a zachovajte svoj online život. Program WD Discovery môžete použiť aj na správu disku pomocou nástrojov WD Drive Utilities.
 • Jednoduché používanie
  Stolové úložisko My Book je pripravené na používanie hneď po vybalení, takže môžete hneď začať prenášať súbory, ukladať spomienky a zálohovať. Dodáva sa so všetkým softvérom, ktorý potrebujete na ochranu svojich údajov, vrátane softvéru WD Backup a WD Security, a je kompatibilný s Time Machine.

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

Kapacita 6 TB
Rozhranie USB 3.0
USB 2.0
Rozmery (D x Š x V) 139.3 x 49 x 170.6 mm
Hmotnosť 1,05 kg
prevádzková teplota 5°C až 35°C
Neoperačné. teploty -20 °C až 65 °C
Kompatibilita systému Formátovanie exFAT pre kompatibilitu so systémami Windows a Mac
Windows 10, Windows 8.1 alebo Windows 7
macOS High Sierra, Sierra alebo El Capitan.
Obsah Stolný pevný disk
USB 3.0 kábel
AC adaptér
Softvér WD Discovery™ s aplikáciami WD Backup™, WD Security™ a WD Drive Utilities™
Stručná inštalačná príručka
Záruka 3 roky

.

ParameterHodnota
VýrobcaWestern Digital
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my Vám pomôžeme či už s produktom alebo objednávkou