AXAGON HUE-S2BL, 4x USB3.0 CHARGING hub 1.2m kabel, micro USB nap. konektor | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Axago
Darček k objednávke

AXAGON HUE-S2BL, 4x USB3.0 Nabíjací rozbočovač 1.2 m kábel, napájanie micro USB. konektor

Druh IO zariadenia:USB hub alebo switch; Prevedenie:Externé
13,62 €s DPH
11,35 €bez DPH
U dodávateľa > 5 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:13

EAN: 8595247903532

4-portový USB 3.0 rozbočovač AXAGON HUE-S2BL s káblom USB 1.2 m, možnosť externého napájania a podpora rýchleho nabíjania na všetkých portoch. Ľahký, malý rozbočovač s elegantným matným plastovým telom rýchlo a jednoducho pripojí k počítaču až štyri zariadenia USB súčasne. Opravené 1.kábel USB s dĺžkou 2 m je vhodný na použitie so stolným počítačom.

Veľkou výhodou je možnosť externého napájania rozbočovača z akejkoľvek nabíjačky mobilného zariadenia s konektorom micro USB. Vďaka nepoužívanej nabíjačke sa z tohto rozbočovača USB stane rýchlonabíjací rozbočovač zadarmo. Mobilné telefóny, tablety, powerbanky a ďalšie zariadenia možno nabíjať prúdom až 2 A (v závislosti od použitej nabíjačky) v ktoromkoľvek porte rozbočovača vďaka podpore nabíjania batérií USB 1.2. Podporuje nabíjanie tabletov iPad bez dodatočného napájania s cca. 1A (priamo z USB 3.0 porty v počítači zvyčajne nedokážu nabíjať iPad). Môže fungovať aj ako samostatný nabíjací rozbočovač a nabíjať zariadenia USB z napájacieho adaptéra, aj keď je počítač vypnutý alebo odpojený.

K rozbočovaču možno trvalo pripojiť viacero externých diskov bez externého napájania. Po pripojení externého napájania možno súčasne prevádzkovať tri externé disky. Krížovo umiestnené porty USB s dostatočným odstupom na priame a bezproblémové pripojenie veľkých zariadení USB.

Vlastnosti:
- 4 downstream USB 3.0 s dostatočným priestorom okolo konektorov.
- upstream USB 3.0 s portom USB 3.0 typ A samec na pevnom 120 cm dlhom kábli.
- Kompatibilný s USB 3.0, spätne kompatibilný s USB 2.0 a USB 1.1.
- Podpora prenosových rýchlostí 1.5 / 12 / 480 / 5000 Mbit/s (nízka / plná / vysoká / super rýchlosť).
- Podpora nabíjania batérie USB v 1.2 špecifikácie.
- Každý port rozbočovača možno použiť na nabíjanie až do 2 A (s externou nabíjačkou USB - nie je súčasťou dodávky).
- Hot Plug pripojenie za chodu.
- Úplná podpora Plug and Play.
- LED indikácia pripojenia rozbočovača k zdroju napájania.
- Detekcia a ochrana proti nadprúdu.
- Rozmery nábojov 96 x 32 x 22 mm.
- Hmotnosť huby 76 g (vrátane. kábel).

Režim napájania rozbočovača cez kábel USB (napájanie zo zbernice):
- Napájanie cez zbernicu USB je dostatočné na pripojenie zariadení USB s nízkou spotrebou energie (myš, klávesnica, čítačka kariet, jednotka flash atď.) alebo s vlastným napájaním (tlačiareň, skener, 3.5" externý disk) na všetky štyri porty.
- Rozbočovač USB v tomto režime napájania tiež utiahne až 2 magnetické 2.5" externých diskov súčasne.
- Nabíjanie mobilných zariadení (vrátane iPadu) je možné aj v tomto režime napájania, ale nabíjací prúd je len 0.9A, v niektorých prípadoch viac ako 1A (závisí od počítača).

Režim vlastného napájania rozbočovača z nabíjačky USB - nie je súčasťou dodávky (vlastné napájanie):
- Možno použiť akúkoľvek nabíjačku mobilných zariadení s konektorom micro USB (odporúčaný výstupný prúd nabíjačky 2 A).
- Rozbočovač USB v tomto režime napájania zvládne 3 magnetické 2.5" externé disky. Pre spoľahlivú dlhodobú prevádzku rozbočovača však odporúčame pripojiť max. 2 magnetické externé 2.5" disky súčasne.
- Rýchle nabíjanie mobilných zariadení (vrátane iPadu) s prúdom až 2 A v každom z portov rozbočovača. Celkový prúd dodávaný rozbočovačom počas nabíjania je obmedzený výstupným prúdom externého napájacieho adaptéra.

Režim samostatného nabíjacieho rozbočovača bez pripojenia k počítaču (nabíjací rozbočovač):
- Keď je pripojený počítač vypnutý alebo nie je pripojený k počítaču, rozbočovač funguje ako samostatný nabíjací rozbočovač USB s napájaním prostredníctvom nabíjačky USB.
- Rýchle nabíjanie mobilných zariadení (vrátane iPadu) s prúdom až 2 A v každom z portov rozbočovača. Celkový prúd dodávaný rozbočovačom počas nabíjania je obmedzený výstupným prúdom externého napájacieho adaptéra.

Podporované operačné systémy:
MS Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1/10 a novšie, Windows Server 2003 / 2008 / 2012 / 2016 a novšie (podporované sú všetky 32- a 64-bitové verzie OS Windows), Mac OS X 10.4.x a vyššie, Linux s jadrom 2.6.x a vyššie.
Poznámka.odpoveď: Ovládače sú súčasťou podporovaných operačných systémov a inštalujú sa automaticky. Nie je potrebné inštalovať žiadne iné ovládače a žiadne nie sú k dispozícii.

Balenie v kartónovej krabici s prehľadne uvedenými parametrami a postupom inštalácie obsahuje:
- USB 3.0 rozbočovač s pevným káblom s dĺžkou 120 cm..

ParameterHodnota
VýrobcaAxago
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.