AXAGON HUE-SA7BP, 7x USB3.0 ALU CHARGING hub incl. Sieťový adaptér | Fuego.sk

Zaregistrujte sa a využívajte naše výhody pre členov vernostného programu. Čím viac nakúpite, tým viac ušetríte. Naviac s nami máte až 60 dní na vrátenie tovaru.

Axago

AXAGON HUE-SA7BP, 7x USB3.0 ALU CHARGING hub incl. Sieťový adaptér

Druh IO zariadenia:USB hub alebo switch; Prevedenie:Externé

29,71 €s DPH
24,76 €bez DPH
U dodávateľa > 5 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:29

EAN: 8595247903150

7-portový USB 3.0 hub AXAGON HUE-SA7BP ALU CHARGING s vlastným zdrojom napájania a podporou rýchleho nabíjania na všetkých portoch USB. Kompaktný rozbočovač s odolným hliníkovým puzdrom pripojí k počítaču až sedem zariadení USB súčasne. Pevný USB kábel s dostatočnou dĺžkou 40 cm ideálny na použitie s notebookmi.

Zároveň je možné nabíjať mobilné telefóny/tablety/powerbanky a iné zariadenia prúdom až 2 A v ktoromkoľvek porte rozbočovača vďaka podpore nabíjania batérií USB 1.2. Funguje aj ako samostatný nabíjací rozbočovač a nabíja zariadenia USB z napájacieho adaptéra, aj keď je počítač vypnutý alebo odpojený. Kompaktný napájací adaptér 5 V/2 A je súčasťou balenia.

Dokáže trvalo pripojiť viacero externých diskov bez toho, aby sa musel napájať samotný rozbočovač. Vďaka vlastnému napájaniu spoľahlivo pripojí až štyri 2.5" magnetické externé disky. Krížovo umiestnené porty USB s dostatočným odstupom na priame a bezproblémové pripojenie veľkých zariadení USB.

Vlastnosti:
- 7 downstream USB 3.0 s dostatočným priestorom okolo konektorov.
- upstream USB 3.0 s portom USB 3.0 typu A na pevnom 40 cm dlhom kábli.
- Kompatibilný s USB 3.0, spätne kompatibilný s USB 2.0 a USB 1.1.
- Podpora prenosových rýchlostí 1.5 / 12 / 480 / 5000 Mbit/s (nízka / plná / vysoká / super rýchlosť).
- Podpora nabíjania batérie USB v 1.2 špecifikácie.
- Každý port rozbočovača možno použiť na nabíjanie až do 2 A.
- Hot Plug pripojenie za chodu.
- Úplná podpora Plug and Play.
- LED indikácia pripojenia rozbočovača k zdroju napájania.
- Detekcia a ochrana proti nadprúdu.
- Rozmery náboja 156 x 30 x 21 mm, rozmery sieťového adaptéra 29 x 75 x 80 mm vrátane vidlice.
- Hmotnosť huby 88 g (vrátane. kábel), hmotnosť sieťového adaptéra 100 g (vrátane kábel).

Režim napájania rozbočovača cez kábel USB (napájanie zo zbernice):
- Napájanie cez zbernicu USB je dostatočné na pripojenie zariadení USB s nízkou spotrebou energie (myš, klávesnica, čítačka kariet, jednotka flash atď.) alebo s vlastným napájaním (tlačiareň, skener, 3.5" externý disk) na všetkých sedem portov.
- Rozbočovač USB v tomto režime napájania tiež utiahne až 2 magnetické 2.5" externé disky, dokonca aj tri disky súčasne, ak sú pripojené za sebou.
- Nabíjanie mobilných zariadení (okrem iPadu) je možné aj v tomto režime napájania, ale nabíjací prúd dosahuje len max. 0.9 A.

Režim vlastného napájania rozbočovača z dodaného napájacieho adaptéra:
- Vlastné napájanie prostredníctvom dodaného AC/DC adaptéra (vstup: 100-240 VAC, 50/60 Hz, 0.45A, výstup: 5V-2A/10W, dvojkolíková euro vidlica, 3.5/1.3 mm, kábel 150 cm).
- Rozbočovač USB v tomto režime napájania zvládne 4 magnetické 2.5" externé disky. Pre spoľahlivú dlhodobú prevádzku rozbočovača však odporúčame pripojiť max. 3 magnetické externé 2.5" disky súčasne.
- Rýchle nabíjanie mobilných zariadení (vrátane iPadu) s prúdom až 2 A v každom z portov rozbočovača. Celkový prúd dodávaný rozbočovačom počas nabíjania je obmedzený výstupným prúdom napájacieho adaptéra na max. 2 A.

Režim samostatného nabíjacieho rozbočovača bez pripojenia k počítaču (nabíjací rozbočovač):
- Keď je pripojený počítač vypnutý alebo nie je pripojený k počítaču, rozbočovač funguje ako samostatný nabíjací rozbočovač USB s napájaním cez dodaný adaptér AC/DC.
- Rýchle nabíjanie mobilných zariadení (vrátane iPadu) s prúdom až 2 A v každom z portov rozbočovača. Celkový prúd dodávaný rozbočovačom počas nabíjania je obmedzený výstupným prúdom napájacieho adaptéra na max. 2 A.

Podporované operačné systémy:
MS Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1/10 a novšie, Windows Server 2003 / 2008 / 2012 / 2016 a novšie (podporované sú všetky 32- a 64-bitové verzie OS Windows), Mac OS X 10.4.x a vyššie, Linux s jadrom 2.6.x a vyššie.
Poznámka.odpoveď: Ovládače sú súčasťou podporovaných operačných systémov a inštalujú sa automaticky. Nie je potrebné inštalovať žiadne iné ovládače a žiadne nie sú k dispozícii.

Balenie v kartónovej krabici s prehľadne uvedenými parametrami a postupom inštalácie obsahuje:
- USB 3.0 rozbočovač so 40 cm pevným káblom, napájací adaptér..

ParameterHodnota
VýrobcaAxago
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.