Planet GT-805A modulární konvertor Gigabit 10/100/1000BaseT/SX | Fuego.sk

Vyhrajte 50 € na váš ďalší nákup. Ohodnoťte nás na Heureka.sk a ste v žrebovaní o kredit v hodnote 50 € na Fuego.sk. Súťaž trvá do 30.11.2023.

Planet
-16%

Modulárny gigabitový konvertor Planet GT-805A 10/100/1000BaseT/SX

Technológia konvertora:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Konvertor podľa typu:LAN/optika multimode; Možnosti rozšírenia:Modularita konvertora
Akcia
57 € s DPH
68 €
47 € bez DPH
U dodávateľa 4 ks
Obvykle do 7 pracovných dní
Nákupom získate:56

EAN: 4711213686887

Konvertor Planet GT-805A na prepínanie medzi optickým a metalickým pripojením pre Gigabit Ethernet. Je potrebné zakúpiť optický modul miniGBIC. - 1 port SFP pre moduly mini-GBIC - 1 port 1000Base-T, plný duplex (1000/2000 Mb/s) - IEEE 802.3ab , AutoNegotiation (10/100/1000 Mbps) - Podpora prenosu JumboFrame 9KB - Podpora OAM: TS-1000 - Napájanie externým adaptérom: 5V/2A, spotreba energie: 5,5W - Rozmery: (93x69x25)mm - Možno inštalovať do šasi MC-700, MC-1500, MC-1500R.
ParameterHodnota
VýrobcaPlanet
Podobné produkty

Potrebujete s niečím pomôcť?

Kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme s objednávkou alebo s informáciou o produkte.